Co to jest filtr zielonego ekranu AI TikTok? & Jak go używać?

Popularną funkcją TikTok są jego wirusowe trendy i funkcje. Platforma krótkich aplikacji wideo jest pionierem w wyznaczaniu trendów. Z ponad 1.2 miliardy aktywnych użytkowników miesięcznie, zasięg TikTok jest znacznie większy i ma ogromny wpływ na aktualne trendy popkultury. Jeśli chcesz wiedzieć, Co to jest filtr zielonego ekranu AI TikTok? & Jak go używać zostań z nami!

Co drugi dzień pojawia się nowy trend i trwa na naszych osiach czasu, zanim szum przycichnie, trend zostaje zastąpiony innym trendem. Nadążanie za ciągle zmieniającymi się trendami i filtrami w mediach społecznościowych może być przytłaczające, ale nie martw się, będziemy Cię informować o każdym nowym trendzie!

Aby dowiedzieć się, Co to jest filtr zielonego ekranu AI TikTok? & Jak z niej korzystać, Czytaj dalej!

Co to jest filtr zielonego ekranu AI TikTok??

Co to jest filtr zielonego ekranu AI TikTok & Jak go używać?

Nowy filtr AI TikTok, AI Greenscreen, robi furorę wokół TikTok i został zaprojektowany przez samego TikTok. Społeczność TikTok jest dość zaskoczona tym, jak działa filtr.

Filtr umieszcza na portrecie użytkownika trafny lub dziwaczny obraz na podstawie tekstu wprowadzonego przez użytkownika w pasku wyszukiwania.

Ludzie dodają wybrany przez siebie dźwięk i najczęściej używają oryginalnego dźwięku z There I Ruined It.

Mimo że trend jest całkiem nowy na platformie, trend AI Greenscreen ma ponad 700 tysięcy polubień i 44 tysiące zapisów na platformie.

Jak korzystać z filtra AI Greenscreen na TikTok??

Co to jest TikTok's AI Greenscreen Filter & Jak go używać?

Ponieważ filtr został zaprojektowany przez sam TikTok, można go łatwo znaleźć w opcji efektów. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z filtra AI Greenscreen TikTok, wykonaj poniższe czynności.

1. Uruchom TikTok na urządzeniu.
  2. Naciśnij przycisk + opcja na stronie, aby utworzyć nowy film.
  3. Po lewej stronie przycisku nagrywania dotknij przycisku opcja efektów.
  4. W pasku wyszukiwania wpisz AI Greenscreen.
  5. Zielony ekran AI ma logo fioletowego pudełka, wybierz na tym.
  6. Pojawi się pasek wyszukiwania, wpisz tam cokolwiek i dotknij Utwórz.
  7. The AI greenscreen przekształci ekran w dzieło sztuki zgodnie z tekstem wpisanym w pasku wyszukiwania.
  8. Nagraj swoją reakcję aby przekształcić obraz, dodać dźwięk i udostępnić go społeczności TikTok.

Uwaga: Aby uzyskać maksymalny wpływ i szerszy zasięg korzystania z popularnych dźwięków i piosenek w swoich filmach.

TikTok Trendy zawsze stają się punktem dyskusji, bez względu na to, jak dziwaczne mogą być. Każdego dnia pojawia się nowy trend, który pojawia się na naszych osiach czasu, a następnie rozpływa się w powietrzu. Aby dowiedzieć się, Co to jest filtr zielonego ekranu AI TikTok? & Jak z niego korzystać, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym!

Co to jest filtr zielonego ekranu AI TikTok??

Nowy filtr AI TikTok, AI Greenscreen, robi furorę na całym TikTok i został zaprojektowany przez samego TikTok.

Jak korzystać z TikTok&#8217 AI Greenscreen Filter?

Aby dowiedzieć się, jak używać TikTok’ AI Greenscreen Filter na swoich filmach, przeczytaj kroki wymienione w artykule.

Jak mój TikTok’ AI Greenscreen Filter dotrze do szerszej publiczności??

Aby upewnić się, że Twój TikTok’s AI Greenscreen Filter dotrze do szerszej publiczności, musisz używać najnowszych i popularnych piosenek w swoich filmach.