Counter Strike: Global Offensive pojawi się w 2012 roku na PC, Xbox 360 i PS3 [Trailer]

Counter-Strike jest najpopularniejszą i najlepszą na świecie sieciową grą akcji typu first-person shooter na PC. Program CS został wydany 12 lat temu, a sprzedał się w ponad 25 milionach egzemplarzy. Najtwardsi gracze i fani CS-a ucieszą się na wieść, że nowa wersja gry Counter Strike „Global Offensive” trafi do sklepów w 2012 roku. Tytuł jest tworzony przez Valve we współpracy z firmą Hidden Path Entertainment z siedzibą w Seattle.

Counter-Strike: Global Offensive (CS: GO) będzie rozwijać rozgrywkę opartą na zespołowej grze akcji, którą zapoczątkowała 12 lat temu. CS: GO zawiera nowe mapy, zupełnie nową oprawę graficzną, postacie, bronie i dostarcza zaktualizowane wersje klasycznej zawartości CS-a (de_dust, itd.).). Ponadto, nowa wersja wprowadzi nowe tryby rozgrywki, system dobierania graczy, tablice liderów i grę międzyplatformową.

CS GO to obietnica rozszerzenia wielokrotnie nagradzanej rozgrywki Counter-Strike poprzez dostarczenie jej na kilka innych popularnych platform niż tylko PC. Oprócz komputerów PC gra będzie dostępna także na konsolach do gier, Xbox 360 i Play Station 3 (PS3). Gracze PC będą mieli szansę wziąć udział w beta testach w październiku tego roku.

Wideo – Counter-Strike: Global Offensive Trailer

To nie jest Counter-Strike 2, to raczej stopniowa aktualizacja. Terroryści wciąż walczą z antyterrorystami w trybie okrągłym. Nadal możesz podkładać bomby w grze Dust i ratować zakładników w grze Office. Niektóre mapy, takie jak Dust i Aztec, otrzymały aktualizacje, podczas gdy inne, jak Dust 2, pozostały w dużej mierze niezmienione.

Potwierdzone mapy: Dust, Dust 2, Aztec, Office, Nuke, Italy i Inferno.

Wydanie: CS GO ma zostać wydana na początku 2012 roku i będzie można w nią zagrać na tegorocznych targach PAX Prime i Eurogamer Expo.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka