Czy można robić zrzuty ekranu z Facebook Stories?? Wszystko, co musisz wiedzieć

Czy można robić zrzuty ekranu z Facebook Stories?? Przeprowadzę Cię przez możliwości i procedury w tym artykule. Dzięki Facebook Stories możesz udostępniać krótkie filmy i zdjęcia na swoim profilu lub stronach, które znikają po 24 godzinach. Te krótkie, efemeryczne obrazy mogą być zabawne i świetne do opowiadania historii, ale stanowią również wyjątkowe wyzwanie dla osób, które chcą je zapisać jako zrzuty ekranu do wykorzystania później lub na innych platformach, takich jak Instagram. W tym przewodniku dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć o Facebook Stories i jak robić zrzuty ekranu z Facebook Stories przy niewielkim wysiłku.

Facebook wprowadził historie w 2016 roku, ale funkcja ta zajęła trochę czasu, zanim się przyjęła. To jak Snapchat, ale z większą trwałością. Podobnie jak Snapchat, oferuje znikające filmy i zdjęcia, które są udostępniane w porządku chronologicznym. Post będzie składał się ze zdjęcia lub filmu (lub serii zdjęć lub filmów), które użytkownicy zdecydowali się udostępnić za pośrednictwem swojej historii. Zazwyczaj są one udostępniane na żywo, co oznacza, że użytkownicy mają tylko 24 godziny, zanim znikną i zostaną przeniesione do folderu Archiwum.

Ale czy można zrobić zrzut ekranu z Facebook Stories?? Aby się tego dowiedzieć, przeanalizujmy, z czym wiążą się te posty i jak działają.

Czy można robić zrzuty ekranu historii na Facebooku??

Czy można robić zrzuty ekranu z Facebook Stories?

Gdy ktoś udostępni coś za pośrednictwem swojej historii, zostanie to automatycznie dodane do górnej części osi czasu jego znajomych, czyli Facebook Feed, i pojawi się jako baner u góry Twojego kanału informacyjnego, dzięki czemu będziesz wiedzieć, kiedy dostępne są nowe treści. Ludzie mogą reagować i komentować bezpośrednio (komentarze są wysyłane jako wiadomości) każdy indywidualny post w czyjejś historii bez konieczności oglądania ich wszystkich naraz.

Tak, możesz zrobić zrzut ekranu historii swoich znajomych, o ile są one na żywo. Po ich wyłączeniu (24 godziny później lub do momentu usunięcia przez znajomego). Chociaż zrzut ekranu fotorelacji jest łatwy, należy pamiętać o kilku kwestiach.

1. Wolność nie powinna być wykorzystywana w sposób nieetyczny. Niektórym z Twoich znajomych może nie spodobać się fakt, że robisz zrzut ekranu ich osobistych zdjęć lub obrazów. Powinieneś więc korzystać z tej wolności w sposób odpowiedni i etyczny.

2. Powinieneś unikać robienia zrzutów ekranu znajomych, chyba że są one ogólne – jak niektóre krajobrazy, inspirujące cytaty lub powiedzenia.

3. Jeśli jesteś przyjacielem autora lub poety, grafika lub szkicownika, nie kopiuj ich pracy. Tak, jeśli robisz zrzut ekranu, aby uzyskać więcej informacji na temat swoich pomysłów, powinno to być dozwolone. A jeśli zrobisz zrzut ekranu i prześlesz go z odpowiednimi tagami i przypisaniem, jestem pewien, że Twoi znajomi to docenią.

4. Podczas robienia zrzutu ekranu należy prawidłowo korzystać z narzędzia, aby uzyskać więcej.

Jak zrobić zrzut ekranu relacji na Facebooku?

Czy można robić zrzuty ekranu z historii na Facebooku?

Zrzut ekranu historii FB jest dość łatwy i można go wykonać za pomocą kilku kliknięć. Wykonaj następujące kroki:

Krok 1. Otwarty w aplikacji Facebook i przejdź do swojego kanału informacyjnego.

Krok 2. Przewiń do historii, którą chcesz zrzutować, i dotknij jej.

Krok 3.1. Po wejściu do niego dotknij 3 kropek w prawym górnym rogu ekranu, a następnie zrób zrzut ekranu za pomocą funkcji zrzutu ekranu telefonu.

Krok 3.2. Aby zrobić lepszy zrzut ekranu bez żadnego tekstu lub podpisów, przytrzymaj historię przez chwilę, zrób zrzut ekranu za pomocą klawisza głośności i przycisku zasilania (na Androidzie) lub dotknij trzykrotnie z tyłu (na iPhonie) lub w preferowany sposób.

Krok 4. Możesz również udostępnić historię, dotykając 3 kropek w prawym rogu, a następnie dotykając Skopiuj link, aby udostępnić tę historię. Teraz wklej link tam, gdzie chcesz go udostępnić.

Krok 5. Aby zapisać status wideo, musisz nagrać status na ekranie. pozostaw włączony mikrofon i głośnik w aplikacji do nagrywania ekranu.

Krok 6. Użyj oprogramowania innych firm, aby zapisać pełne filmy lub historie fotograficzne bez wrażenia nagrywania ekranu. Wyszukiwanie Facebook Story Saver w pasku wyszukiwania sklepu z aplikacjami, a na pewno znajdziesz dziesiątki wyników.

Czy Facebook powiadamia o wykonaniu zrzutu ekranu historii??

Jeśli obawiasz się, czy FB powiadamia ludzi, gdy robisz zrzut ekranu ich historii, czy nie. Więc wiedz FB nie powiadamia nikogo o zrzutach ekranu. Nie należy tego jednak wykorzystywać w sposób nieetyczny. Jeśli ktoś udostępnił post lub historię na FB, nie oznacza to, że rzeczy te można swobodnie wykorzystywać w dowolnym miejscu.

Czy można robić zrzuty ekranu z historii na Facebooku?

Facebook nie może zablokować ani ograniczyć Twojego konta. Jeśli jednak zauważysz, że ktoś zrobił zrzut ekranu Twojej treści i wykorzystuje go w nieuczciwy sposób, możesz zdecydować się na pomoc prawną przeciwko niemu.

Czy można wykonać zrzut ekranu Facebook Stories” to zapytanie, które wymaga pewnych umiejętności. Jeśli masz konto na FB, smartfon z funkcjonalną funkcją zrzutu ekranu i znajomego na FB, który przesłał historię, z pewnością możesz wykonać zrzut ekranu. Ale czy to w porządku robić zrzut ekranu czyjejś historii?? Tak, ale tylko w niektórych przypadkach. Powinieneś zawsze unikać robienia zrzutów ekranu osobistych zdjęć swoich znajomych z FB i innych rzeczy, które Twoim zdaniem nie będą dobre, jeśli zostaną zrzutowane.

To wszystko na temat “Czy można zrobić zrzut ekranu z Facebook Stories?.Aby uzyskać więcej pytań, wskazówek i sztuczek związanych z FB, surfuj po witrynie.