Czy Twitter przywraca floty?? Zobacz, co Musk powiedział o flotach

Czy Twitter przywróci Floty?? Funkcja podobna do Stories i Status zadebiutowała na Twitterze w 2020 roku, ale w następnym roku została usunięta z platformy. W tamtym czasie ludzie nie przejmowali się zbytnio usunięciem Feets z platformy, ale teraz, gdy pojawiają się pewne spekulacje na temat tej funkcji, ludzie chcą ją odzyskać.

Twitter wprowadza nowe zmiany na swojej platformie. YouTube ograniczył swoją funkcję wyszukiwania do zarejestrowanych użytkowników, co oznacza, że od teraz nie można wyszukiwać tweetów na Twitterze bez zalogowania się. Niedawno logo platformy zostało również oskarżone o doge, a teraz ludzie spekulują, że Fleets, Vine i Periscope mogą również powrócić na platformę. Ale nigdy nie wiadomo, te funkcje mogą być dostępne tylko dla użytkowników Twitter Blue, a jeśli tak się stanie, będzie to duże rozczarowanie.

Więc bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do artykułu i dowiedzmy się, czy Twitter przywraca Fleets?? Dlaczego więc czekać?? Zacznijmy!

Czy Twitter przywróci Floty??

Ale nie w sposób, w jaki zrobiono to ostatnim razem

— Elon Musk (@elonmusk) 26 kwietnia 2023 r

Czy Twitter przywróci Fleets?? Cóż, nie ma oficjalnego ogłoszenia ze strony Twittera za pośrednictwem tweeta lub wpisu na blogu dotyczącego powrotu funkcji Fleets.

Istnieją jednak spekulacje, że Twitter może pracować nad przywróceniem funkcji Fleets na Twitterze. Te spekulacje pojawiły się, gdy Elon Musk odpowiedział na tweet autorstwa Andrea Conway, projektant na Twitterze. W wątku, w którym użytkownicy Twittera pytali o powrót Vine i Periscope, dodała tweeta z pytaniem & floty???? (emoji ze skrzyżowanymi palcami) na który odpowiedział Musk, Ale nie w sposób, w jaki zrobiono to ostatnio.”

Poczekajmy więc i obserwujmy, czy Twitter Fleets powróci, i podobnie jak Andrea Conway, trzymajmy kciuki!


Czym są floty na Twitterze?

Czym są floty na Twitterze?

Floty Twittera to funkcja Twittera, która zapewnia użytkownikom “ z efemerycznego sposobu na dzielenie się swoimi ulotnymi myślamiPozostanie na szczycie głównej osi czasu użytkownika przez okres 24 godzin.

Jest to trafna alternatywa dla tweetów, których wiele osób nie czuje się komfortowo na platformie, ponieważ pozostają one na Twoim profilu, dopóki ich nie usuniesz.

Floty zostały uruchomione w 2020 roku z wizją pomagania ludziom czuć się bardziej komfortowo poprzez wprowadzenie niskociśnieniowego sposobu mówienia o tym, co się dzieje.Twitter przewidział Floty jako miejsce, w którym ludzie mogą pisać swoje ulotne myśli, nie martwiąc się o nie. Dzieje się tak, ponieważ znikają one z widoku po jednym dniu.

A ponieważ zniknęły po jednym dniu, uważano, że Floty pomogą ludziom czuć się bardziej komfortowo, dzieląc się osobistymi i przypadkowymi myślami, opiniami i uczuciami.


Dlaczego usunięto floty na Twitterze??

Dlaczego Floty zostały usunięte z Twittera?

Twitter zbudował “Floty jako efemeryczny sposób na dzielenie się ulotnymi myślami.” Ale kiedy sprawy nie potoczyły się tak, jak Twitter oczekiwał w przypadku Fleets, zdecydował się je usunąć.

W swoim poście na blogu dotyczącym tego samego, który został opublikowany w 2021 roku, powiedzieli, Nie zaobserwowaliśmy wzrostu liczby nowych osób dołączających do konwersacji z Flotami, na co liczyliśmy.” Oto powód, dla którego Twitter zdecydował się usunąć Fleets z platformy.

Reakcja ludzi na przywrócenie flot na Twitterze

Wiadomość o powrocie Fleets na Twittera spotkała się z mieszaną reakcją. Chociaż nie jest jeszcze potwierdzone, czy Floty nadchodzą, czy nie, ale Twitter widział ogromne zaangażowanie w tę sprawę, a ludzie tweetują o swoim podejściu do tej funkcji i jej powrocie. Spójrz na te tweety, aby jeszcze lepiej zrozumieć reakcję ludzi.

Kiedy Twitter przywróci floty??

— Czyjaś ciocia ✨ (@MoreLikeCharity) 29 grudnia 2021

Czy Twitter przywraca floty??

— freya ( roran’s lover era) (@_slaynor_) 27 kwietnia 2023 r

Kiedy Twitter przywróci floty??
Nigdy? Och… Dobrze �� zdjęcie.Twitter.com/8MAy7x4Dcu

— alaska ��️ dziewczyna dbz (@alaskajere) 17 kwietnia 2022

Twitter robi wszystko poza przywróceniem flot. Elon wassup?

— Big Bad Muva�� (@MuvaLowe) 14 lutego 2023

Na zakończenie

W ten sposób zbliżam się do końca tego bloga i mam nadzieję, że otrzymałeś odpowiedź na pytanie – czy? Twitter Przywracanie flot? Odpowiedź Elona Muska na tweeta dała długo oczekiwaną nadzieję tym, którzy prosili Twittera o przywrócenie flot. Należy jednak zauważyć, że flota Twittera może powrócić, ale z pewnymi zmianami, jak powiedział Musk.

To wszystko na dziś. Uwaga! I tak, w przypadku dalszych pytań związanych z Twitterem, zawsze możesz skomentować w sekcji komentarzy poniżej. Odwiedzaj również naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich zapytań związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Pa!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka