Darmowe narzędzie do usuwania ograniczeń i zabezpieczeń plików PDF

Ostatnio pobrałem kwartalny wyciąg z konta bankowego i chciałem dokonać kilku edycji przed wydrukowaniem pliku PDF, ale nie było to możliwe. Dzieje się tak dlatego, że niektóre ważne dokumenty PDF i formularze prawne mają domyślnie włączone zabezpieczenia, które są ustawiane przez właściciela. Ma to na celu uniemożliwienie wprowadzania zmian w pliku PDF.

W takim przypadku nie można zaznaczać ani kopiować żadnego tekstu, usuwać niechcianego tekstu i obrazów przed drukowaniem itp. w zależności od ograniczeń bezpieczeństwa zastosowanych do danego pliku PDF przez jego właściciela.

jak usunąć ograniczenia zabezpieczeń plików pdf w systemie windows

Oczywiście nie można usunąć ograniczeń, jeśli plik PDF jest zabezpieczony, a ustawień zabezpieczeń nie można zmienić bez podania poprawnego hasła. Można to jednak łatwo zrobić, ale prawie nie ma darmowych narzędzi do wykonania tego zadania. Na szczęście istnieje jedno proste i łatwe w użyciu narzędzie do usuwania zabezpieczeń PDF, które jest całkowicie bezpłatne.

Jak usunąć hasło z pliku PDF w systemie Windows

Narzędzie do usuwania haseł PDF dla systemu Windows to 100% Darmowy narzędzie pozwalające na odszyfrowanie plików PDF chronionych hasłem, które mają ustawione “hasło właściciela&#8221. Pliki PDF zaszyfrowane hasłem właściciela uniemożliwiałyby przeglądającym edycję, zaznaczanie tekstu, drukowanie i zmienianie w inny sposób właściwości plików PDF, takich jak pola formularzy itp.

To narzędzie odszyfrowuje i usuwa hasła właściciela z dowolnego dokumentu PDF, usuwając w ten sposób ograniczenia dotyczące kopiowania, edycji, drukowania itp. Nie można przetwarzać wielu plików w trybie wsadowym, ale to nie szkodzi.

PDF Password Remover

UWAGA: Powyższe narzędzie NIE zadziała w przypadku plików PDF, które mają ustawione “hasło użytkownika&#8221.

Próbowaliśmy później edytować plik za pomocą Nitro PDF Professional i działało to bez zarzutu.

Pobierz darmowe narzędzie do usuwania haseł PDF

Aktualizacja: Poniżej znajduje się kilka serwisów online umożliwiających usunięcie wszystkich ograniczeń z zabezpieczonych plików PDF. Te narzędzia online działają całkiem nieźle i nie trzeba nic instalować.

  • www.pdfunlock.com
  • www.freemypdf.com
  • www.unlock-pdf.com
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka