Dlaczego TikTok nie wyświetla polubień na filmach & Jak to teraz naprawić?? (2023)

Jeden z główną rzeczą dotyczącą TikTok wideo jest rodzaj trakcji, którą zyskuje. Reakcja na TikTok przybiera różne formy, ale najczęstszą z nich jest polubienie na platformie. Polubienia na TikTok dają twórcom natychmiastowy impuls do ulepszania ich treści. Wielu użytkowników zgłosiło jednak, że TikTok nie pokazuje polubień, co spowodowało frustrację użytkowników. W tym artykule powiem ci, Dlaczego TikTok nie pokazuje polubień?.

Podstawowa funkcjonalność i funkcja zaangażowania polegająca na polubieniu postów jest wspólna dla wszystkich głównych platform mediów społecznościowych. W podobny sposób, polubienia na filmach TikTok mówią twórcy o tym, co doceniają ich widzowie i czego od nich oczekują w sposób, który pomaga im lepiej radzić sobie na platformie. Więc może to być dość frustrujące, jeśli nie działa. Tak więc, bez dalszych ceregieli, dowiedzmy się, dlaczego TikTok nie pokazuje, kto polubił mój film.

Dlaczego TikTok nie wyświetla polubień filmów??

Dlaczego TikTok nie pokazuje polubień?

Wielu użytkowników TikTok napotkało usterkę polegającą na tym, że aplikacja nie wyświetla polubień na platformie, a użytkownicy przenieśli się na platformy mediów społecznościowych, takie jak Reddit i Twitter.

To nie pierwszy raz, kiedy TikTok boryka się z problemem braku wyświetlania polubień, a TikTok do tej pory nie skomentował oficjalnie kwestii, w której TikTok jest brak wyświetlania liczby polubień filmów.

Najczęstszym powodem, dla którego użytkownik może napotkać brak wyświetlania polubień na TikTok, jest awaria serwera lub tymczasowa usterka w aplikacji TikTok.

Jak naprawić TikTok nie pokazujący polubień na filmach?

Dlaczego TikTok nie pokazuje polubień?

Brak polubień na TikTok może być dość żenujący. Podobna funkcja na TikTok jest jednym z podstawowych narzędzi zaangażowania, które informuje twórcę, jak jego wideo radzi sobie na platformie. Aby dowiedzieć się, jak naprawić usterkę polegającą na tym, że TikTok nie pokazuje polubień, należy postępować zgodnie z podanymi metodami.

Metoda 1: Napraw TikTok, który nie wyświetla polubień, sprawdzając stabilne połączenie internetowe

Możesz napotkać usterkę polegającą na tym, że TikTok nie pokazuje polubień z powodu niestabilnego i niestabilnego połączenia internetowego. Upewnij się, że jesteś podłączony do stabilnego połączenia internetowego. Spróbuj przełączyć się z WiFi na komórkową transmisję danych lub odwrotnie, a następnie sprawdź, czy problem TikTok nie pokazuje polubień został rozwiązany.

Metoda 2: Napraw TikTok nie pokazuje polubień, usuwając nadmiar pamięci podręcznej aplikacji TikTok

Dlaczego TikTok nie pokazuje polubień?

Wyczyść nadmiar pamięci podręcznej aplikacji TikTok, aby rozwiązać problem, w którym TikTok nie wyświetla polubień na Twoich filmach. Aby wyczyścić nadmiar pamięci podręcznej, wykonaj następujące kroki.

  1. Przejdź do ustawienia urządzenia.
  2. W sekcja aplikacji, dotknij TikTok Aplikacja.
  3. Kliknij na wyczyść pamięć podręczną.
  4. Po czyszczenie pamięci podręcznej, sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 3: Napraw TikTok nie pokazujący polubień przez Aktualizacja aplikacji TikTok

Dlaczego TikTok nie pokazuje polubień?

Najczęstszym powodem, dla którego użytkownik może napotkać tymczasowe usterki w TikTok, jest to, że aplikacja TikTok może nie zostać zaktualizowana do najnowszej wersji. Aktualizacje aplikacji są ważne w celu zwiększenia wydajności i naprawienia błędów na platformie. Aby zaktualizować aplikację TikTok, otwórz aplikację Sklep Play lub Aplikacja Sklep na urządzeniu z systemem Android lub iOS, wpisz TikTok, i zaktualizuj aplikację TikTok.

Metoda 4: Napraw TikTok nie pokazuje polubień, sprawdzając ustawienia prywatności

Czasami nie możesz zobaczyć widzów, którzy polubili Twoje filmy TikTok, ponieważ Twoje ustawienia prywatności nie pozwalają wszystkim widzom TikTok zobaczyć Twoich postów. Zmień ustawienia prywatności i upewnij się, że filmy są widoczne dla wszystkich użytkowników TikTok.

Oglądaj Jak naprawić TikTok nie pokazujący polubień

Kończąc

TikTok jest znany ze swoich aktualizacji, ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Ale czasami tymczasowe usterki w aplikacji mogą być przeszkodą w prawidłowym funkcjonowaniu aplikacji. Aby dowiedzieć się, dlaczego mój TikTok pokazuje 0 polubień i jak to naprawić, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym. Aby uzyskać więcej popularnych rzeczy, odwiedzaj witrynę.

Często zadawane pytania

Jak naprawić TikTok nie pokazujący polubień?

1. Sprawdzając stabilne połączenie internetowe
2. Sprawdzając ustawienia prywatności
3. Aktualizując aplikację TikTok
4. Usuwając nadmiar pamięci podręcznej aplikacji TikTok

Dlaczego TikTok nie pokazuje polubień??

Najczęstszym powodem, dla którego użytkownik może napotkać brak wyświetlania polubień na TikTok, jest awaria serwera lub tymczasowa usterka w aplikacji TikTok.

Dlaczego mój TikTok pokazuje 0 polubień??

Najczęstszym powodem, dla którego TikTok pokazuje zero polubień, jest przypadkowe ustawienie widoczności filmu na “Tylko ja”. Ale może to być również spowodowane problemem po stronie TikTok.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka