Dostęp do zakładek na iPhone’ie, iPodzie touch i iPadzie dzięki Xmarks dla iPhone’a [darmowa aplikacja]

Xmarks to przydatny dodatek/rozszerzenie dla przeglądarek Internet Explorer, Firefox, Chrome i Safari, który umożliwia synchronizację wszystkich zakładek między różnymi przeglądarkami na komputerach z systemem Windows i Mac OS. Xmarks udostępnił swoją oficjalną aplikację dla systemu iOS, która pozwala użytkownikom na łatwe importowanie i dostęp do wszystkich zakładek w urządzeniach iPhone, iPod touch i iPad.

Xmarks dla iPhone’a – Przeglądaj zakładki i otwarte karty z ulubionej przeglądarki bezpośrednio na swoim urządzeniu. Aby z niej skorzystać, utwórz konto xmarks i zainstaluj rozszerzenie xmarks w przeglądarce na swoim komputerze. Teraz synchronizacja zakładki z xmarks. Zainstaluj Xmarks na swoim idevice i zaloguj się. Po zsynchronizowaniu zakładek (i opcjonalnie otwartych kart) z programem Xmarks można używać programu Xmarks dla iPhone’a do przeglądania zakładek w podróży!

xmarks_iphone    xmarks_iphone bookmarks

Najważniejsze funkcje:

  • działa z aplikacjami Xmarks dla IE, Firefox, Chrome i Mac Safari
  • dostęp do wszystkich folderów zakładek, w tym do paska narzędzi zakładek
  • wyszukiwanie zakładek
  • otwieranie zdalnych kart na wszystkich komputerach & przeglądarki
  • wbudowana przeglądarka umożliwiająca przeglądanie zakładek bez wychodzenia z aplikacji

Xmarks był wcześniej wyceniany na 0.99, ale teraz jest dostępny jako Bezpłatna strona aplikacja. Należy pamiętać, że program Xmarks nie modyfikuje zakładek przeglądarki Mobile Safari w urządzeniu.

Pobierz Xmarks dla iPhone’a     przez [mask_link href="https://stadt-bremerhaven.de/xmarks-fuer-iphone-und-ipad-lesezeichen-vom-pc-oder-mac-auf-iphone-und-ipad-momentan-kostenlos" target="_blank"]Blog Caschys[/mask_link]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka