Dziel duże pliki na mniejsze części za darmo

HJSplit 2.3

Jest to proste i freeware rozdzielacz plików, który dzieli pliki dowolnego typu i rozmiaru na mniejsze fragmenty, które można znacznie łatwiej przesyłać i przechowywać. Nie trzeba go instalować. Kliknij przycisk hjsplit.exe i program się uruchamia. Ten program może nawet obsługiwać pliki większe niż 10 Gb.

Później można go użyć do łączenie rozdzielonych części z powrotem w jedną całość, aby przywrócić oryginalny plik.

Dla Windows XP, Vista, 2000, NT, 98, 95, ME.

Pobierz HJSplit  www.freebytesoftware.com/download/hjsplit.zip  (304 Kb)

GSplit

Ta aplikacja jest bezpłatnie niezawodny rozdzielacz plików, który pozwala podziel swoje duże pliki (np. archiwa samorozpakowujące się, archiwa Zip, obrazy dysków, multimedia, muzyka, wideo, kopie zapasowe, obrazy, archiwa, dzienniki, duże pliki tekstowe, pliki dokumentów…) na zestaw mniejszych plików nazywane kawałkami.

Takie kawałki są łatwiejsze do:

• rozprowadzać przez Internet, sieci.
  • wysłać pocztą elektroniczną
  • archiwizowanie na płytach CD, DVD, pamięciach USB, dyskach Zip i innych urządzeniach pamięci masowej.
  • przesyłanie plików na konta hostingowe, usługi dostarczania plików, witryny hostujące pliki online…, które mają ograniczenia dotyczące rozmiarów plików.
  • udostępniać znajomym, współpracownikom lub innym użytkownikom za pośrednictwem sieci i Internetu.
  • wymianę informacji za pomocą klientów komunikatorów internetowych lub programów typu Instant Messenger.

Pobierz GSplit

A wydanie przenośne GSplit jest również dostępny bez konieczności instalacji.