Dzienny limit na Twitterze: usterka lub nadchodząca polityka Twittera?

Użytkownicy Twittera znów są wściekli, ale poczekaj, tym razem nie chodzi o zwykłe zmiany cen i zasad. Zamiast tego, tym razem jest to związane z podstawowym funkcjonowaniem Twittera– Follow i Following, a sprawa jest niepokojąca Dzienny limit na Twitterze.

To ostatnie wydarzenie sprawiło, że ludzie zaczęli kwestionować nawet normalne funkcjonowanie Twittera. Ponadto postawiło to duży znak zapytania co do jakości usług świadczonych przez Twittera swoim użytkownikom. Od wczoraj ludzie narzekają na dzienny limit obserwowania osób na Twitterze, który nagle zmniejszył się do 1 użytkownika dziennie dla wielu osób.

Wygląda na to, że Twitter odkąd Musk przejął stery Twittera, z każdym dniem przysięgał obniżać jakość obsługi użytkowników. Inc, platforma jest w centrum uwagi z niezbyt dobrych powodów. A zmiany, które Musk zobowiązał się wprowadzić, nie są źródłem szczęścia dla nikogo, ani dla użytkowników, ani dla większości pracowników firmy.

Co jest nie tak z dziennym limitem na Twitterze??

Coś dziwnego dzieje się z moim kontem na Twitterze. Próbowałem śledzić kilka osób z powrotem & został poinformowany "W tej chwili nie możesz obserwować więcej osób". Próbowałem komuś odpowiedzieć & powiedziano mi, że przekroczyłem dzienny limit tweetów. Prawie nic nie zrobiłem dzisiaj na Twitterze. ????

— Roger Protz (@RogerProtzBeer) 8 lutego 2023 r

Dzieje się dokładnie tak, że gdy jakikolwiek użytkownik próbuje obserwować więcej niż jedną osobę tego samego dnia na Twitterze, pojawia się komunikat z informacją, że osiągnięto limit; przekroczyłeś dzienny limit wysyłania tweetów. Ludzie są zszokowani, ponieważ, jak wielu z nich, nie śledzili żadnego konta od tygodni, a teraz, gdy chcą kogoś śledzić, jest to pokazane W tej chwili nie możesz obserwować więcej osób.

Niedawna polityka cenowa API Twittera sprawiła, że użytkownikom znacznie trudniej jest już z nimi kompilować. Ta niedawna zmiana w polityce nie została jeszcze przetrawiona przez użytkowników, a pojawiła się nowa kwestia – dzienny limit obserwujących na Twitterze. Nie potwierdzono, czy jest to usterka techniczna, czy jakaś zmiana w polityce. Ale jeśli to drugie okaże się prawdą, to dzień, w którym będziesz musiał płacić za każdym razem, gdy będziesz chciał śledzić kogoś na Twitterze, nie jest odległy.

Twitter twierdzi, że osiągnąłem dzienny limit, ale to nieprawda, nie śledziłem nawet jednej osoby. Opiekowałem się dzisiaj dziećmi. Więc nie wiem, co się do cholery dzieje. #FBR @TwitterSupport

* Będę śledził wszystkich jak najszybciej. @GrandpaSnarky zdjęcie.twitter.com/cKfczIuAxl

— ��Arctic_Char #FBR �� �� (@Arctic__char) 9 lutego 2023

Ironią losu jest fakt, że Twitter jest platformą używaną przez większość z nas do narzekania na kwestie i obawy, z którymi wszyscy borykamy się w naszym codziennym życiu. Najczęściej jednak platforma ta jest wykorzystywana do narzekania na kwestie i obawy dotyczące wyłącznie Twittera. Dziwne, ale prawdziwe!

Oburzenie ludzi przybiera różne formy, a jeden z użytkowników nawet satyrycznie zapytał Twittera, Czy Twitter zwolnił wszystkich swoich QA?? Ten rodzaj błędu, który firma taka jak Twitter powinna łatwo złapać. Nie mogę śledzić nikogo, ponieważ dają limit śledzenia 400 osób dziennie, który został przekroczony, więc śledzenie 1 osoby dziennie jest przekroczeniem limitu. Nie jest to nawet rzadki błąd, wiele osób go ma. SMH SHM.”

Czy twitter zwolnił wszystkich swoich QA? Ten rodzaj błędu, który firma taka jak Twitter powinna łatwo złapać. Nie mogę nikogo obserwować, ponieważ dają limit 400 obserwujących dziennie, który został przekroczony, więc obserwowanie 1 osoby dziennie przekracza limit. To nawet nie jest rzadki błąd, wiele osób go ma. SMH SMH. fot.Twitter.com/MjPDHq0ovm

— GG.Sunshiners☀️ (@GGSunshiners) 9 lutego 2023 r

Dzienny limit obserwowanych osób na Twitterze?

Dzienny limit obserwujących na Twitterze?

Obecny dzienny limit obserwujących na Twitterze wynosi 400 osób dziennie. Tak więc dziennie można śledzić 400 kont na Twitterze, ale istnieją dodatkowe zasady zabraniające śledzenia agresywnych zachowań, o których nie wspomnieli.

A jeśli konto osiągnie liczbę 5000 (obserwujących), dodatkowe próby śledzenia kont są ograniczone przez współczynniki specyficzne dla konta.

Ale jest jeszcze jedna rzecz, “ żądania API ze wszystkich aplikacji innych firm śledzone w stosunku do godzinowego limitu API.Oznacza to, że osoby, które korzystają z wielu aplikacji innych firm na swoim koncie, osiągną limit API szybciej niż inni.

Ich strona wsparcia wspomina nawet, że “limity mogą być tymczasowo zmniejszone w okresach intensywnego użytkowania witryny.Czy był to czas intensywnego korzystania z witryny?? Cóż, nie wiem, ale ludzie napotykają problemy podczas obserwowania innych.

Jeśli napotkasz komunikat, który mówi, “Nie możesz obserwować więcej osób w tym czasie.Oto powody, dla których wsparcie Twittera wspomniało w swoim poście na blogu.

• Osiągnąłeś dzienny limit.
  • Śledziłeś zbyt wiele kont w krótkim czasie.
  • Osiągnąłeś limit obserwujących
  • Twoje konto jest zablokowane lub ograniczone.

Na zakończenie

W ten sposób dochodzę do końca tego bloga i mam nadzieję, że teraz wiesz, co to jest Twitter Twitter Dzienny limit dotyczy obserwowania osób na Twitterze. Wszelkie dalsze pytania związane z Twitterem można komentować w sekcji komentarzy poniżej.

A więc, chłopaki, to wszystko na dziś. Uważaj na siebie! I odwiedzaj naszą stronę, aby uzyskać więcej takich aktualizacji związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do zobaczenia! Do widzenia!