Evernote przejmuje Skitch, aplikacja Skitch będzie darmowa na Maca

Evernote, jedna z najlepszych i pełnowartościowych aplikacji do tworzenia notatek na najważniejsze platformy, przejęła Skitch. Skitch to niesamowita, pełna efektywnych funkcji aplikacja dla komputerów Mac do przechwytywania, dodawania adnotacji i udostępniania zdjęć. Zespół Evernote pracuje również nad integracją aplikacji Skitch z Evernote, aby umożliwić użytkownikom łatwe rysowanie, rysowanie tuszem, przechwytywanie zrzutów ekranu, dodawanie adnotacji i udostępnianie zdjęć. Ponadto Evernote ma plany dopracowania Skitch, dodania nowych funkcji i pragnie, aby Skitch był dostępny na każdej platformie desktopowej i mobilnej.

Na szczęście, Evernote zrobił Skitch Free for Mac! Pełna wersja programu Skitch, która wcześniej kosztowała 19 dolarów.95 w Mac App Store, teraz jest całkowicie BEZPŁATNA! Nie ma już wersji próbnych, reklam ani ograniczeń.

Nowi użytkownicy mogą zalogować się do programu Skitch, podając swoje dane uwierzytelniające Evernote. Dotychczasowi użytkownicy programu Skitch mogą nadal używać swojego programu Skitch.konta com.

Skitch to inteligentna i łatwa w użyciu aplikacja, która umożliwia szybkie wykonywanie zdjęć ekranowych, kadrowanie, zmianę rozmiaru, szkicowanie i udostępnianie. Dzięki bezpłatnemu, wbudowanemu programowi Skitch.Skitch to najszybszy i najłatwiejszy sposób na dzielenie się swoją pracą i życiem.

Key Features:

• Screen grab your desktop, web browser or apps
  • Dodawanie adnotacji za pomocą pióra, tekstu, kształtów i strzałek
  • Natychmiastowe przesyłanie do programu Skitch.com, Flickr, FTP & .ja
  • Zmiana rozmiaru, kadrowanie, obracanie & Przerzucanie obrazów
  • Przechwytywanie stron internetowych o pełnej długości (dłuższej niż ekran)
  • Rób zdjęcia za pomocą wbudowanej kamery internetowej
  • Otwieraj i zapisuj w wielu różnych formatach obrazu
  • Archiwizuj i wykorzystuj ponownie obrazy z historii Skitch

Pobierz aplikację Skitch dla Mac    przez  [mask_link href="https://blog.evernote.com/2011/08/18/evernote-acquires-skitch-evernote_etc/" target="_blank"]Blog Evernote[/mask_link]