Facebook dodaje obsługę zdjęć w wysokiej rozdzielczości i przeglądanie na pełnym ekranie

Facebook wprowadził znaczącą aktualizację dla swoich przeglądarka zdjęć która zwiększa i ulepsza wrażenia z robienia zdjęć. Podobnie jak Google Plus, Facebook dodał teraz funkcjonalność przesyłaj zdjęcia w wysokiej rozdzielczości które mogą być nawet 4 razy większe niż wcześniej. Największy portal społecznościowy umożliwia także wyświetlanie zdjęć w trybie pełnoekranowym w najwyższej dostępnej rozdzielczości. W Google+ brakuje obecnie tej ostatniej funkcji, ponieważ aby obejrzeć zdjęcie w wysokiej rozdzielczości, trzeba je pobrać. Jest to z pewnością świetna aktualizacja, która ma na celu zaoferowanie prawdziwego smaku wszystkich tych wysokiej jakości i profesjonalnych zdjęć udostępnianych codziennie na Facebooku w milionach egzemplarzy!

Według Facebooka, „przeglądarka zdjęć będzie teraz automatycznie wyświetlać zdjęcia w najwyższej możliwej rozdzielczości.” Możesz Rozszerz przeglądarkę zdjęć aby zajmowały cały ekran komputera. Aby to zrobić, po prostu obejrzyj zdjęcie i kliknij strzałkę widoczną w prawym górnym rogu zdjęcia, aby rozwinąć je na pełny ekran. Bezpośrednio z trybu pełnoekranowego można pobrać zdjęcie, zamieścić komentarz, polubić je lub udostępnić. Nadal jednak brakuje przydatnej funkcji „Pokaz slajdów”, która jest przydatna do automatycznego przeglądania albumów ze zdjęciami.

facebook_photo-viewer

Facebook Fullscreen Photo Viewer –

facebook_fullscreen-photo-view-window

Funkcja pełnoekranowego przeglądania zdjęć jest obecnie dostępna dla wszystkich użytkowników najnowszej wersji Firefoksa lub Chrome. Odwiedź stronę Inżynieria Facebooka szczegóły techniczne.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka