Firma Microsoft udostępnia publicznie system Windows 7 Service Pack 1 RTM

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami firma Microsoft oficjalnie udostępniła dodatek Service Pack 1 Final (KB976932) dla systemów Windows 7 i Windows Server 2008 R2. Wersja RTM SP1 jest dostępna za darmo dla wszystkich, ale do jej pobrania wymagana jest weryfikacja.

Windows 7 i Windows Server 2008 R2 SP1 pomogą utrzymać komputery i serwery na najnowszym poziomie wsparcia. Zapewnia również ciągłe udoskonalanie systemu operacyjnego Windows, włączając poprzednie aktualizacje dostarczone przez Windows Update, a także kontynuując stopniowe aktualizacje platform Windows 7 i Windows Server 2008 R2 w oparciu o opinie klientów i partnerów. Dzięki temu organizacje mogą wdrażać jeden zestaw aktualizacji.

Przed kontynuacją zapoznaj się z poniższymi punktami:

• Aby pobrać i zainstalować system Windows 7 i Windows Server 2008 R2 SP1, musisz mieć już zainstalowaną wersję Release to Manufacturing (RTM) systemu Windows 7 lub Windows Server 2008 R2.
  • Jeśli zainstalowałeś wcześniej przedpremierową wersję systemu Windows 7 & Windows Server 2008 R2 SP1 na swoim komputerze, musisz odinstalować tę wersję przed zainstalowaniem SP1.
  • Nie pobieraj tej aktualizacji, jeśli aktualizujesz tylko jeden komputer. Zamiast tego zaktualizuj system do SP1 bezpośrednio, pobierając wymagane aktualizacje za pośrednictwem usługi Windows Update.
Pobierz Windows 7 & Windows Server 2008 R2 Service Pack 1 (KB976932)

Bezpośredni instalator dla DVD ISO (pełny SP1 DVD – X86 & x64 w zestawie)

Wkrótce zamieścimy łącza do pobierania samodzielnych pakietów dla systemów x86 i x64!

Aktualizacja: Bezpośrednie łącza do pobrania Instalator samodzielny Windows 7 SP1 (32-bitowy) & 64-bit)

• Pobierz SP1 32-bit (x86)
  • Pobierz SP1 64-bit (x64)

Dzięki IntoWindows