Gdzie iTunes zapisuje aplikacje z iPhone’a/iPoda Touch/iPada na Windowsie i Macu [Featured]

Zastanawiasz się nad lokalizacją, w której iTunes zapisuje aplikacje i dane pobrane i zainstalowane przez użytkownika na urządzeniach Apple, takich jak iPhone, iPod Touch lub iPad? Konfiguracja aplikacji (.Pliki ipa) mogą służyć jako dobra kopia zapasowa lub w przypadku, gdy po prostu ich potrzebujesz.

Uwaga – Wszystkie aplikacje iPhone’a są zapisane na komputerze, jeśli zostały pobrane i zainstalowane bezpośrednio za pomocą iTunes. Jeśli jednak aplikacje są instalowane bezpośrednio na urządzeniach z systemem iOS za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub 3G, należy najpierw Synchronizacja urządzenie z systemem (za pomocą iTunes), aby znaleźć pliki instalacyjne na komputerze.

Aby zlokalizować aplikacje w systemie Windows, uruchomić iTunes. Teraz kliknij przycisk 'Apps’ opcja w sekcji Biblioteka. Kliknij prawym przyciskiem myszy na dowolnej aplikacji i kliknij łącze „Pokaż w Eksploratorze Windows”.

windows_itunes apps

Katalog, w którym zapisane są aplikacje iPhone’a w systemie Windows, zostanie teraz otwarty, a wszystkie aplikacje będą wyświetlane z napisem .ipa rozszerzenie.

Alternatywnie można uzyskać dostęp do plików instalacyjnych zainstalowanych aplikacji, otwierając ten katalog w Eksploratorze Windows. C:\Użytkownicy \Muzyka \iTunes \iTunes Media \Aplikacje mobilne

Aplikacje na iPhone'a zapisują lokalizację w oknach

Aby zlokalizować aplikacje na komputerze Mac, uruchomić iTunes. Kliknij teraz ikonę 'Apps’ opcja w sekcji Biblioteka. Kliknij prawym przyciskiem myszy dowolną aplikację i kliknij łącze „Pokaż w Finderze”.

mac_itunes apps

Możesz też uzyskać dostęp do plików instalacyjnych zainstalowanych aplikacji, otwierając ten katalog na komputerze Mac. usr/Music/iTunes/ Aplikacje mobilne

Dzięki , Vinay Pomoc dotycząca komputerów Mac.