Google będzie teraz dostarczać czeki Adsense do Indii za pośrednictwem kuriera Blue Dart za darmo

Ostatnio napisałem post o brakującej opcji bezpiecznego dostarczania płatności w AdSense. Major Adsense błąd – brak opcji bezpiecznej dostawy ekspresowej

Dzisiaj, Google ogłosiła to oficjalnie że teraz będzie wysyłać czeki Adsense do indyjskich wydawców za pośrednictwem Kurier Blue Dart usługa @ bez dodatkowych kosztów.

Wydawcy AdSense w Indiach otrzymają czeki z dostawą standardową wysyłane za pośrednictwem lokalnej firmy kurierskiej Blue Dart bez dodatkowych opłat. Czeki wysyłane przez Blue Dart powinny dotrzeć w ciągu 10-30 dni od daty czeku.

Numery monitorowania mogą być dostępne dla płatności Blue Dart. Możesz sprawdzić, czy opcja ta jest dostępna, klikając dowolny link Płatności w swojej Historia płatności strona. Numery śledzenia Blue Dart są zazwyczaj widoczne do 15 dnia każdego miesiąca i można je śledzić na stronie www.bluedart.com.

Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym nie działa firma Blue Dart, Twój czek zostanie wysłany listem poleconym, który dotrze do Ciebie w ciągu 2-3 tygodni od daty wysyłki.

Jest to wspaniała wiadomość dla wszystkich Indyjscy wydawcy Adsense, ponieważ teraz nie wymagają one otrzymywania czeków za pośrednictwem bezpiecznej przesyłki, za której wysyłkę trzeba zapłacić 25 dolarów.

BlueDart jest dobrą i renomowaną firmą kurierską. Więc teraz nie martw się o utratę swoich czeków AdSense. Dzięki Google ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka