Google udostępnia AdSense Publisher Toolbar – szybki dostęp do zarobków Adsense z Chrome

Google po cichu uruchomiło nowe rozszerzenie dla przeglądarki Google Chrome, dzięki któremu wydawcy Google Adsense mogą szybko i łatwo sprawdzić swoje zarobki lub raporty przychodów. To oficjalne rozszerzenie „AdSense Publisher Toolbar” wprowadzone specjalnie dla przeglądarki Chrome oferuje wydawcom AdSense dwa skuteczne sposoby dostępu w czasie rzeczywistym do informacji o ich kontach i reklamach wyświetlanych na ich stronach internetowych.

Pasek narzędzi dla wydawców AdSense to świetne i poręczne rozszerzenie Chrome, które umożliwia użytkownikom wyświetlanie dochodów z konta Adsense w formie nakładki bez konieczności odwiedzania witryny Adsense i z dowolnej strony internetowej w Chrome. Najwyraźniej dziwne jest to, że Google nazwało to fajne rozszerzenie paskiem narzędzi, którym z pewnością nie jest. To dobrodziejstwo dla tych, którzy chcą sprawdzać swoje dochody z witryn kilka razy dziennie. Podsumowanie zarobków na koncie jest wyświetlane dla dnia dzisiejszego, wczorajszego, bieżącego miesiąca, ostatniego miesiąca. Pokazuje również 5 najlepszych kanałów niestandardowych a nawet „Dochód za cały okres użytkowania” wygenerowany z połączonego konta Adsense.

Oprócz pokazywania swoich dochodów, rozszerzenie ma jeszcze jedną niesamowitą funkcjęNakładka reklamowa w witrynie’, które pokazuje natychmiastowe podsumowanie zarobków każdej jednostki reklamowej (dzisiaj, wczoraj, w ciągu ostatnich 7 dni) działającej w Twojej witrynie, a także rozmiar jednostki reklamowej. Aby włączyć nakładki reklamowe, wystarczy odwiedzić swoją witrynę i zaznaczyć opcję „Pokaż nakładki reklamowe” w rozszerzeniu. Natychmiast będziesz mógł zobaczyć podsumowanie zarobków dla każdej pojedynczej jednostki reklamowej bezpośrednio na swojej witrynie. Jest to coś naprawdę imponującego, co może pomóc użytkownikom w określeniu, jak radzą sobie ich jednostki reklamowe.

Rozszerzenie Chrome – Pasek narzędzi dla wydawców AdSense (przez Google)   przez  [mask_link href="http://www.labnol.org/software/adsense-toolbar-for-chrome/20723/" target="_blank"]labnol[/mask_link]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka