Google+ umożliwia teraz pobieranie zdjęć w wysokiej rozdzielczości

Google+ ma różne niesamowite funkcje w krótkim czasie i to jest jedna rzecz, którą lubię najbardziej o nim. Niedawno Google+ wprowadziło funkcję Udostępnij opcja, która pozwala użytkownikom udostępniać konkretne zdjęcie bezpośrednio z przeglądarki lightbox określonym kręgom lub osobom. Dave Cohen tylko ogłosił o nowym dodatku do Google Plus, który umożliwia pobieranie pełnowymiarowych zdjęć z Google+.

Chociaż zdjęcie wyświetlane w lightboxie można łatwo zapisać, przeciągając je na pulpit lub używając przycisku Zapisz obraz jako.. opcja. Ale to spowoduje pobranie tylko małego obrazka widocznego w przeglądarce zdjęć. Korzystając z nowej opcji „Pobierz zdjęcie”, zdjęcie zostanie pobrane w najwyższej dostępnej rozdzielczości z doskonałą jakością. Jednak nie dla każdego zdjęcia może być widoczna opcja pobierania. Dzieje się tak, jeśli autor zdjęcia wyłączył tę funkcję, aby uniemożliwić wszystkim uzyskanie obrazu w pełnej rozdzielczości.

Jak korzystać – Podczas oglądania zdjęcia w przeglądarce zdjęć lightbox, kliknij Akcje. Jeśli właściciel zdjęcia zezwolił na jego pobieranie, pojawi się opcja Pobierz zdjęcie.

Jeśli nie chcesz, aby oglądający pobierali Twoje zdjęcia, kliknij ikonę koła zębatego w prawym górnym rogu ekranu G+, aby otworzyć Ustawienia Google+ (https://plus.google.com/settings/plus). Przewiń stronę w dół i usuń zaznaczenie pola ’Zezwalaj widzom na pobieranie moich zdjęć’ pole wyboru.

Oto fajna wideo udostępnione przez James Lawson-Smith

Oto kilka niesamowitych tapet w wysokiej rozdzielczości z +Romain Guy. Spróbuj pobrać je za pomocą nowej funkcji pobierz zdjęcie funkcja! [mask_link href="https://plus.google.com/111962077049890418486/posts/iTMu3nqPa5C" target="_blank"]Link[/mask_link]

Podziel się swoimi spostrzeżeniami na temat tej nowej funkcji! ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka