Google+ Web App – dodaje Google+ do nowej karty w Chrome

Google+ aka Google Plus zyskał dużą popularność w ciągu zaledwie kilku tygodni od uruchomienia. Larry Page ogłosił niedawno, że Google+ ma już ponad 10 milionów użytkowników, których liczba szybko rośnie z każdym dniem. Teraz, jeśli używasz Google+ w przeglądarce Chrome i chcesz mieć fajny i szybszy skrót dostępu do niego, sprawdź nasze poniższe dzieło.

Stworzyliśmy Google+ Web App dla Chrome Jest to raczej zakładka, jak w przypadku większości innych aplikacji internetowych, która umożliwia dostęp do Google+ w dowolnym momencie jednym kliknięciem. Ikona Google+ jest zawsze widoczna po otwarciu strony z nową kartą w przeglądarce Google Chrome. Możesz nawet przypiąć je do paska kart lub Przypnij Google+ do paska zadań Windows 7 z łatwością za pomocą ustawień aplikacji.

Niestety, nie mogłem umieścić aplikacji w Chrome Web Store ze względu na pewne wytyczne, ale mimo to jest ona dość prosta do zainstalowania i odinstalowania. Aby zainstalować aplikację, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy poniższy link do pobrania (googleplus_app.crx), wybierz opcję „Zapisz łącze jako” i zapisz plik na pulpicie. Teraz otwórz plik na pulpicie (otwórz go w przeglądarce Chrome) i wybierz opcję Kontynuuj. Kliknij przycisk Zainstaluj i to wszystko!

>> Pobierz aplikację Google+ Web App dla Chrome (CRX)

Nie zapomnij udostępnić tej wskazówki swoim znajomym z Google+. ��

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka