iPad 2 pojawi się w Indiach 29 kwietnia, w cenie Rs. 29,500

Produkty Apple są zwykle opóźnione w Indiach i uważa się, że firma wykorzystuje Indie jako wysypisko dla swoich przestarzałych urządzeń. Tak było w przypadku oryginalnego iPada, który został oficjalnie zaprezentowany w Indiach prawie rok po tym, jak był dostępny w USA.

ipad_2

Ale oto kilka naprawdę zaskakujących informacji OnlyGizmos, Potwierdzenie, że niedawno wydany Apple iPad 2 zostanie oficjalnie zaprezentowany w Indiach w przyszłym tygodniu, w dniach 28-29 kwietnia. Stwierdzono, że iPad 2 pojawi się w kolejnych 13 krajach, a Indie najwyraźniej znalazły się na tej liście. iPad 2 będzie sprzedawany w sieciach Vijay Sales, Croma oraz Reliance iStores.

Jak za Ceny iPada 2 w Indiach, najprawdopodobniej będzie taka sama, jak początkowa cena iPada w Indiach. Poniżej przedstawiamy przewidywane ceny iPada 2 (Wi-Fi) oraz iPada 2 (Wi-Fi + 3G).

— USUNIĘTO —

Zobaczymy, czy to plotki, czy faktyczny przypadek, mamy nadzieję, że tak będzie najlepiej. ��

Aktualizacja: Wiele osób było sceptycznie nastawionych do premiery iPada 2 w Indiach, ale teraz potwierdzono, że iPad 2 trafi na indyjskie półki sklepowe w ciągu dnia lub dwóch. Sprzedawca Apple „Vijay Sales” potwierdził to na swoim oficjalnym profilu @VijaySales na Twitterze.

Cieńsza strona. Lżejszy. Szybciej. Już wkrótce w najbliższym sklepie #VijaySales.

Ilu z was chciałoby mieć #iPAD2?? Mamy dla Ciebie niespodziankę.

Chłopaki, nie możemy dziś wystawić iPada 2 na półki sklepowe. Przepraszamy za niedogodności & opóźnienie. Będziemy Was informować, jak tylko trafi do sklepów

Aż trudno uwierzyć, że iPad 2 pojawi się w Indiach tak szybko! ��

Aktualizacja 2: Firma Apple oficjalnie ogłosiła, że iPad 2 pojawi się w Indiach 29 kwietnia. Poniżej znajduje się Ceny iPada 2 w Indiach co jest znacznie wyższą ceną niż cena oryginalnego iPada:

iPad 2 (Wi-Fi) 16GB 32 GB 64GB
Rs. 29,500 Rs. 34,500 Rs. 39,500