Co oznacza nawigacja na Instagramie? Użyj tego narzędzia w aplikacji, aby rozwinąć swoje konto

Instagram ma kilka narzędzi w aplikacji, których można użyć do rozwoju w aplikacji. Oferuje wgląd w profil użytkownika w aplikacji. Jednym z tych narzędzi jest nawigacja. Pozwól, że ci powiem Co oznacza nawigacja na Instagramie. Możesz użyć tego narzędzia, aby jak najlepiej wykorzystać historię publikowaną w aplikacji. Historie na Instagramie pomogą Ci dotrzeć do nowych kont. Prawidłowe korzystanie z narzędzia nawigacyjnego jest jego główną częścią.

Kołowrotki na Instagramie to inny sposób. Możesz łatwo tworzyć szpule, które są interesujące i przyjemne do oglądania. Jako twórca możesz teraz zdobyć odznakę za osiągnięcia na Instagram Reels. Instagram nie jest jednak jedyną platformą, na której powinieneś publikować swoje filmy. Powinieneś również udostępniać swoje filmy z Instagrama na Facebooku. Możesz także wypróbować hacki i sztuczki, aby Twoje rolki pojawiały się na stronie Eksploruj.

Jak więc możesz wykorzystać wgląd w nawigację, aby rozwinąć swoje konto w aplikacji?? Oto odpowiedź na pytanie, co oznacza nawigacja na Instagramie.

Co oznacza nawigacja na Instagramie?

Nawigacja na Instagramie jest narzędziem wglądu. Dzięki temu dowiesz się, jak Twoje historie radzą sobie w aplikacji. Nawigacja daje wyraźne wskazanie, kto pominął Twoją historię. Możesz zobaczyć liczbę osób, które dotknęły opcji Wstecz, Dalej, Następna historia i Wyjdź podczas oglądania Twojej historii. Pomaga to dowiedzieć się, które historie podobają się odbiorcom. Powiedziałem ci, co oznacza nawigacja na Instagramie i jak możesz z niej korzystać. Powiem trochę więcej o narzędziach Story Insight.

Co to jest funkcja Story Insights?

Co oznacza nawigacja na Instagramie

Story Insight na Instagramie to narzędzie biznesowe. Pomaga to twórcom lub firmom na Instagramie zrozumieć ich odbiorców. Podczas publikowania historii w aplikacji korzystanie z funkcji Story Insights pomoże dotrzeć do większej liczby osób. Story Insights poinformuje Cię, które z Twoich historii zostały pominięte lub opuszczone. Możesz także zobaczyć dane demograficzne odbiorców w Story Insights. Wgląd w historie jest na razie dostępny na kontach biznesowych na Instagramie. Powiem ci, jak możesz uzyskać wgląd w swój profil na Instagramie.

Jak uzyskać wgląd w profil na Instagramie?

Statystyki na Instagramie są wyłącznie narzędziem biznesowym. Twórcy lub firmy korzystają z tego narzędzia, aby dowiedzieć się, jak ich praca jest odbierana na Instagramie. Możesz uzyskać wgląd w swoje Instagram profil, przełączając go na konto firmowe. Później można również zmienić kategorię konta firmowego. Ale w tym celu musisz mieć publiczne konto na Instagramie.

Jeśli masz konto prywatne, nie będziesz mógł uzyskać wglądu w swój profil. Konto prywatne można zmienić na konto publiczne. Następnie można przełączyć konto publiczne na konto firmowe. Korzystanie z konta biznesowego pomoże ci szybciej rozwijać się na Instagramie.

Podsumowanie

Teraz już wiesz, co oznacza nawigacja na Instagramie. Spostrzeżenia na temat pomocy w zrozumieniu odbiorców. Aby wiedzieć, które treści są lubiane, a które nie są dobrze odbierane. Śledź nas, aby dowiedzieć się więcej. Kontynuuj przewijanie strony!

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka