iPhone SE : Wciąż drogi – 5 powodów, dla których NIE warto go kupować

Więc bardzo oczekiwane wydarzenie Apple stało się wcześniej dziś / ostatniej nocy w zależności od tego, w której części świata jesteś w! Zgodnie z oczekiwaniami na rynku pojawił się też nowy iPhone w postaci SE. Wiele szczegółów wyciekło już wcześniej i okazały się one prawdziwe. Wielu z nas spodziewało się, że iPhone SE byłoby nieco na przystępnej stronie, jeśli nie brudne tanie, jak to, co Android zabójców flagowców zrobić, ale tak nie było, a zwłaszcza dla krajów takich jak Indie to był szok! Więc czy w ogóle powinieneś rozważać zakup SE? Szczerze mówiąc, uważamy, że należy przyjrzeć się szerokiej gamie opcji (kalambury są zamierzone)!), w tym Android i Apple własne telefony przed podjęciem połączenia i aby pomóc Ci z tym tutaj jest kilka powodów, dlaczego uważamy, że SE może nie być dobry zakup:

iPhone-SE

Cena:

Tak, wiemy, że SE ma kilka zmodernizowanych specyfikacji w porównaniu do 5S, ale cena, w której będzie lądować w Indiach będzie około 39 000 INR co sprawia, że jest to bardzo kosztowny telefon. Będzie droższy od iPhone’a 6 firmy Apple i po prostu nie ma większego sensu. W tym przedziale cenowym jest mnóstwo flagowych telefonów premium z systemem Android, o których można pomyśleć: Mi5 (nadchodzący) firmy Xiaomi, Moto X Style, Nexus 6P, Nexus 5X, by wymienić tylko kilka.

Rozmiar ekranu:

Większość świata przestawiła się na paradygmat, w którym 5″ to absolutne minimum, jakiego ktoś będzie chciał w rozmiarach ekranu. Konsumpcja multimediów wzrosła wielokrotnie w porównaniu z wcześniejszym okresem, podobnie jak korzystanie z Internetu. Dlatego ekran o przekątnej 4″ byłby niewygodny w wielu zastosowaniach. A jeśli ktoś miałby kupić iPhone’a 4″ tylko do wykonywania połączeń i pisania SMS-ów, równie dobrze mógłby kupić 5S za niższą cenę! Tak, oczywiście, że jest wycofany z produkcji, ale będzie dostępny przez wiele dni, aby przyjść.

16GB:

Jesteśmy głęboko przekonani, że model podstawowy powinien mieć co najmniej 32 GB, a NIE 16 GB. 16 GB to po prostu za mało i zbyt szybko zabrakłoby miejsca. Jest to również minus, ponieważ nie ma opcji rozszerzenia pamięci. Zapewnienie 32GB lub 64GB jako standard uzasadniłoby cenę.

Brak 3D Touch:

Jedną z wyróżniających się cech najnowszych iPhone’ów jest 3D Touch. Teraz, to powinien był zrobić to do SE biorąc pod uwagę cenę wywoławczą z Apple, ale tak nie jest. Funkcje, które są najnowsze, powinny być częścią najnowszych telefonów, a tym bardziej, gdy inne specyfikacje są w okolicach flagowego iPhone’a.

Ta sama stara konstrukcja:

Nie ma absolutnie nic, co można by pochwalić za design SE, ponieważ jest to ten sam stary design, co w 5S. Kiedy płacisz tak wysoką kwotę za telefon, lepiej, żeby się wyróżniał lub zwracał uwagę. Nie jest tak w tym przypadku, ponieważ są bardzo małe szanse, że ktoś zapyta cię – hej, czy to nowy iPhone SE!. Apple zawsze chwaliło się, że wprowadzi Następna wielka rzecz” w swoich urządzeniach, ale nie ma tu nic, co mogłoby wywołać dobre samopoczucie. Apple mógł pomyśleć o wprowadzeniu nowych kolorów lub może rzucając w niektórych jazzy flashy darmowe przypadki lub może pozwolić na niektóre fajne dostosowywania, coś nowego, co mogłoby uczynić go radykalnie różni się od 5S. Myśląc o najgorszym przypadku, 30 000 INR byłoby do przyjęcia dla niektórych, biorąc pod uwagę, że jest to najnowszy telefon od Apple, ale 39 000 INR – meh.

Bez względu na to, jak na to spojrzeć, może być bardzo mały, ograniczony, die-hard Apple fanbojów, którzy mogą myśleć o uzyskaniu iPhone SE na całym świecie, a kiedy przychodzi do Indii, który jest bardzo wrażliwy na cenę rynku będzie trudno zrobić dobrą sprzedaż. Najprawdopodobniej cena iPhone’a 6 może nieco spaść, a ludzie będą tłumnie odwiedzać sklepy, by go kupić. iPhone 6 ma niesamowitą konstrukcję i smuklejszy profil, a do tego jest tylko o jedno miejsce gorszy od najnowszego iPhone’a 6S! Czy kupiłbyś iPhone’a SE?? jeśli tak, bylibyśmy zaintrygowani, aby dowiedzieć się, dlaczego.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka