Itel wprowadza szybkie ładowanie do telefonów z funkcjami, wprowadzając na rynek model it5311, w cenie Rs. 1610

Na pewno słyszałeś o technologii szybkiego ładowania w smartfonach, ale czy kiedykolwiek słyszałeś lub marzyłeś o funkcji szybkiego ładowania w telefonie komórkowym?? Cóż, szybkie ładowanie to funkcja, która jest zwykle spotykana w telefonach z wyższej półki, ale itel przełamał tę normę, wprowadzając Szybsze ładowanie w telefonie komórkowym wraz z wprowadzeniem it5311. Itel it5311, w cenie zaledwie 1610 INR jest najwyraźniej pierwszym telefonem z funkcją szybkiego ładowania i jest to rzeczywiście dobry ruch. Słuchawka posiada baterię o pojemności 1900 mAh i ma oferować 2 godziny czasu rozmów przy zaledwie 10 minutach ładowania. Telefon można w pełni naładować w mniej niż 3 godziny za pomocą dołączonej ładowarki 1A.

itel-it5311

Itel it5311 to telefon z inteligentną klawiaturą, wyposażony w 2.Wyświetlacz 8″ i metaliczne, szczotkowane wykończenie. Posiada funkcję Dual SIM, GPRS/Edge, obsługę wielu języków (hindi, pendżabski, gudżarati i angielski), bezprzewodowy FM, funkcję automatycznego nagrywania rozmów, obsługę gier JAVA i aplikacji społecznościowych, takich jak Facebook & Palmchat. Telefon jest wyposażony w blokadę prywatności, która pozwala użytkownikom chronić osobiste kontakty, zdjęcia itp. W telefonie znajduje się również latarka, a inteligentne powiadomienia o połączeniach i SMS-ach są przekazywane za pomocą migającej diody LED. Pamięć można rozszerzyć do 32 GB.

Przemawiając na temat premiery, Sudhir Kumar, dyrektor generalny, itel Indie mówi „W itel Mobiles, przekonanie i zobowiązanie do uczynienia technologii dostępne i istotne dla wszystkich jest niezwykle silny. Nieustannie staramy się wprowadzać przełomowe innowacje i wynalazki, nawet w dziedzinie telefonów z funkcjami. It5311 rozwija się w oparciu o to samo przekonanie i jest kolejnym świadectwem misji firmy itel, polegającej na zapewnieniu prawa do postępu całemu narodowi.”

It5311 wraz z całą gamą telefonów komórkowych itel będzie dostępny w sprzedaży detalicznej w 24 stanach Indii w przystępnej cenie Rs. 1600.