Jak grać w Ludo Club z przyjaciółmi z Facebooka

W wielu krajach na świecie, w tym w Indiach, obowiązuje ścisła blokada z powodu wybuchu epidemii koronawirusa. Ludzie oddalają się od siebie społecznie, pracują w domu i szukają sposobów na rozrywkę. Jeśli nuda Cię wykończy, pomoże Ci granie w gry online z przyjaciółmi. Gry błyskawiczne na Facebooku to prawdopodobnie najlepszy sposób na granie w gry na Messengerze bez żadnych kłopotów.

Ludo to jedna z popularnych i klasycznych gier planszowych dla dwóch do czterech graczy. Zarówno dzieci, jak i dorośli mogą grać w gry błyskawiczne na Facebooku, pozostając w domu. To zabawna gra, która ożywi Twoje wspomnienia z dzieciństwa. Choć na Facebooku dostępnych jest wiele różnych gier Ludo, Klub Ludo oraz na stronie Król Ludo najlepsze są te z największą liczbą graczy.

Dlaczego nie możesz grać w gry błyskawiczne na Messengerze??

Ci, którzy chcą zagrać w Ludo na Messengerze, nie będą już mogli tego zrobić. To dlatego, że Facebook usunął Instant Games z aplikacji Messenger w lipcu ubiegłego roku. Gry są teraz zintegrowane z zakładką Gry w aplikacji na Facebooku. Dlatego w nowej wersji aplikacji Messenger dla systemów iOS i Android nie można grać bezpośrednio w gry błyskawiczne.

zakładka gier w aplikacji na Facebooku
zakładka Gry na Facebooku

Na szczęście nadal możesz grać w gry błyskawiczne na Facebooku. Ponadto, jeśli otrzymasz zaproszenie do gry w Messengerze, rozgrywka zostanie automatycznie przeniesiona do aplikacji na Facebooku. Bez dalszych ceregieli, zobaczmy, jak można grać w Ludo Club na Facebooku na iPhone’a i Androida.

Jak grać w Ludo na Facebooku

  1. Upewnij się, że masz zainstalowaną najnowszą wersję Facebooka.
  2. Otwórz Facebooka. Dotknij zakładki Menu i wybierz “Gry”.
  3. Stuknij przycisk Szukaj w prawym górnym rogu i wpisz ludo. Wyświetli się duża lista gier Ludo. Wybierz ‘Ludo Club’.

    gry błyskawiczne na facebooku

    wyszukiwanie gier w aplikacji na Facebooku

  4. Teraz wybierz opcję ‘Zagraj teraz”, aby zagrać w grę online z kimkolwiek z całego świata. Lub wybierz ‘Znajomi&#8221, jeśli chcesz grać w Ludo z przyjaciółmi z Facebooka. tryby rozgrywki w grze ludo club
  5. W trybie „Graj teraz” wybierz 2 lub 4 graczy i kliknij przycisk „Start”.
  6. W trybie Znajomi wybierz tryb Klasyczny lub Szybkość.

Ciesz się stroną . Podobnie, możesz wyszukać “Ludo King&#8221 na stronie zakładka Gry na Facebooku i zagraj w nią.

WSKAZÓWKA: Aby znaleźć grę na Facebooku dla Androida, dotknij przycisku wyszukiwania u góry i wpisz Ludo Club. Teraz wybierz Ludo Club, znajdujący się na liście Gier Błyskawicznych. Otwierając inne linki, możesz trafić na oficjalną stronę klubu ludo na Facebooku lub do innych grup klubu ludo.

znajdź gry błyskawiczne na facebooku dla androida

Zaproś znajomych do gry w Ludo na Messengerze

Po wybraniu żądanego trybu w sekcji Znajomi stuknij przycisk Graj obok znajomych, którzy grają w ludo lub udostępniają post na Twojej osi czasu.

Zaproś znajomych do gry w ludo na Messengerze

Twój znajomy otrzyma teraz powiadomienie, że “XYZ zaprosił Cię do gry w ludo”. Zaproszenie pojawi się zarówno na Facebooku, jak i w aplikacji Messenger.

zaproszenie do gry na messengerze

Pojawi się ekran “Czekamy na znajomych&#8221, a Twój znajomy będzie miał 120 sekund na dołączenie do gry. Gdy tylko Twój znajomy zaakceptuje zaproszenie do gry, na ekranie pojawi się jego zdjęcie profilowe, a przycisk ‘Rozpocznij grę&#8221 zmieni kolor na zielony. Możesz teraz rozpocząć grę lub zaprosić więcej znajomych.

okno dialogowe rozpoczęcia gry

gra ludo na facebooku

Bonus: Podczas rzucania kośćmi możesz także prowadzić krótką pogawędkę z kolegami. Co więcej, bot zagra w Twoim imieniu, jeśli czas się skończy, a Ty przegapisz swoją szansę.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka