Jak korzystać z Messengera bez aktywnego konta na Facebooku RN!

Czy planujesz detoks od mediów społecznościowych?? Nie martw się; jest to dobra opcja, gdy chcesz trzymać się z dala od platform internetowych. Teraz korzystanie z mediów społecznościowych jest tak proste, jak poruszanie się nożem po maśle. Powiem ci, że Facebook i Messenger są ze sobą powiązane, ale nadal możesz mieć możliwość korzystania z jednego z nich. Czy chcesz wiedzieć Jak korzystać z Messengera bez aktywnego konta na Facebooku? Pobierz informacje tutaj.

Przygotowałem artykuł, który pomoże ci poznać szczegóły wszystkich procesów wymaganych do korzystania z Messengera bez Facebooka. Przeczytaj teraz zaktualizowany artykuł. Jestem pewien, że spodoba ci się ta opcja i będziesz z niej korzystać w przyszłości. Podziel się swoją opinią w komentarzach poniżej.

Jak korzystać z Messengera bez aktywnego konta na Facebooku?

Jak korzystać z Messengera bez aktywnego konta na Facebooku | 5 kroków do uzyskania konta

Gdy nie masz aktywnego konta Facebook ale nadal chcesz zarejestrować się w Messengerze, możesz to zrobić. Wystarczy utworzyć konto na Facebooku, a po uzyskaniu konta Messenger można łatwo dezaktywować profil na Facebooku. A więc zaczynajmy.

1. Uruchomienie Messenger.

2. Utworzyć konto nowe konto.

Utwórz nowe konto komunikatora

3. Musisz utworzyć konto nowe konto na Facebooku.

4. Wprowadź konto wymagane informacje i postępować zgodnie z instrukcjami.

5. Kliknij Zarejestruj się.

Po utworzeniu konta Messenger można rozpocząć czatowanie przez Messenger. Nie usuwaj nowego konta na Facebooku, ponieważ ta czynność spowoduje również usunięcie konta Messenger. Jeśli jednak nie chcesz korzystać z profilu, możesz go dezaktywować. Ta opcja umożliwia dalsze korzystanie z Messengera bez aktywnego konta na Facebooku.

Czy mogę używać Messengera z nieaktywnym kontem na Facebooku?

Możesz łatwo korzystać z Messengera bez dezaktywowanego konta na Facebooku. Możesz utworzyć konto Messenger po dezaktywacji konta Facebook. Wystarczy mieć dane logowania do tego samego. Pokażę ci metodę poniżej.

1. Otwórz Google Play lub App Store i pobrać aplikację.

2. Instalacja Messenger i otwórz je.

3. Musisz wprowadzić swoje Dane uwierzytelniające Facebooka.

4. Wprowadź informacje i Zarejestruj się w Messengerze.

Użytkownicy, którzy mają stare telefony, powinni pobrać Messenger Lite. Ma niewiele funkcji i pobiera mniej energii z baterii. Jest to przydatne dla użytkowników, którzy często pracują z niestabilnym połączeniem bezprzewodowym.

Jak korzystać z Messengera bez aktywnego konta na Facebooku?

Podsumowanie

Możesz łatwo wykonać powyższe kroki i utworzyć konto Messenger bez posiadania aktywnego konta na Facebooku. Jestem pewien, że możesz zrobić to samo z instrukcjami wymienionymi powyżej. Jeśli potrzebujesz więcej pomocy z Facebookiem lub innymi platformami mediów społecznościowych, musisz odnieść się do witryny, swojego miejsca na popularne rzeczy.

Często zadawane pytania

Jak korzystać z Messengera bez aktywnego konta na Facebooku?

Aby korzystać z komunikatora bez aktywnego konta na Facebooku, należy otworzyć komunikator i utworzyć nowe konto. Musisz również utworzyć nowe konto na Facebooku i postępować zgodnie z instrukcjami.

Czy mogę mieć konto Messenger z nieaktywnym kontem na Facebooku??

Tak, możesz, a w tym celu musisz wprowadzić swoje dane logowania do Facebooka i zarejestrować się w Messengerze.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka