Jak mogę przypiąć własny komentarz na Instagramie??

Jeszcze w lipcu ubiegłego roku, Instagram wprowadził przypinane komentarze do wszystkich. Ta funkcja umożliwia użytkownikom Instagrama przypinanie ulubionych komentarzy do górnej części postów. Gdy przypniesz czyjś komentarz, pojawi się on na początku sekcji komentarzy. Jest to rzeczywiście świetny sposób na wyróżnienie najlepszych i najbardziej angażujących komentarzy osób do Twojego postu na Instagramie. Podobnie jak w przypadku Instagrama, można przypinać określone komentarze do swoich filmów na YouTube. W podobny sposób można przypiąć rozmowę na Snapchacie i wiadomości w aplikacji WhatsApp należącej do Facebooka.

Czy można przypiąć swój własny komentarz na Instagramie??

Przypinanie komentarzy na Instagramie jest przydatne, ale jest pewien haczyk. W przeciwieństwie do YouTube’a, nie można przypiąć własnego komentarza do postu opublikowanego na Instagramie. Instagram umożliwia przypinanie komentarzy innych osób tylko po to, aby zawsze znajdowały się na górze wątku komentarzy do Twoich postów. To powiedziawszy, możliwe jest przypięcie własnego komentarza na Instagramie Live.

Jeśli próbujesz przypiąć swój własny komentarz, jedynymi dostępnymi opcjami są odpowiedź i usunięcie.

czy mogę przypiąć swój własny komentarz na Instagramie?
Nie ma opcji przypinania własnego komentarza w aplikacji Instagram

Nie potrafię sobie wyobrazić powodu, dla którego Instagram nie wprowadził jeszcze tej podstawowej, aczkolwiek ważnej funkcji. Jest wielu użytkowników Instagrama i influencerów, którzy lubią komentować posty. Chociaż zawsze można edytować swój post, własny komentarz przypięty na początku rozmowy może wiele zmienić.

Niestety, nic nie można zrobić z niemożnością przypięcia własnego komentarza na Instagramie. Nie ma też żadnego obejścia, aby to naprawić.

Jak przypiąć komentarz do postu na Instagramie

Jeśli chcesz przypiąć czyjś komentarz do swojego postu, możesz to zrobić w prosty sposób. Oto, jak możesz to zrobić na telefonie iPhone lub Androidzie. Uwaga: nie można przypinać komentarzy do postów na Instagramie innej osoby.

Zanim przejdziesz dalej, zauważ, że Instagram powiadamia odpowiednią osobę, gdy przypinasz jej komentarz.

  1. Upewnij się, że korzystasz z najnowszej wersji aplikacji Instagram.
  2. Otwórz jeden z postów na Instagramie i zobacz wszystkie komentarze. wyświetlanie wszystkich komentarzy do postu na Instagramie
  3. Znajdź komentarz, który chcesz przypiąć. Następnie przesuń palcem w lewo na wybrany komentarz i dotknij ikony pinezki z kciukiem. (Uwaga: Nie przesuwaj palcem do końca w lewo, ponieważ spowoduje to całkowite usunięcie komentarza.) przypnij komentarz na instagramie
  4. Przypięty komentarz będzie teraz wyświetlany na górze Przypinanie etykieta obok niego. przypnij komentarz do postu na instagramie

Warto wspomnieć, że możesz przypiąć do swojego postu maksymalnie trzy komentarze jednocześnie. Jeśli chcesz przypiąć komentarz innej osoby, musisz najpierw odpiąć jeden z przypiętych komentarzy.

Aby odpiąć komentarz, wystarczy przeciągnąć palcem w lewo i ponownie dotknąć przycisku przypinania. Stuknij “Przypnij”, aby potwierdzić.

Jak przypiąć własny komentarz na Instagramie Live

Użytkownicy mogą przypinać własne komentarze, gdy są one udostępniane na żywo na Instagramie. Aby to zrobić, wpisz i opublikuj komentarz w swoim filmie na żywo na Instagramie. Następnie stuknij swój komentarz i wybierz “Przypnij komentarz”. Komentarz będzie teraz wyświetlany z przypiętym znacznikiem w strumieniu na żywo na Instagramie.

jak przypiąć własny komentarz do wideo na żywo na instagramie

przypiąć własny komentarz na insta live

Aby odłączyć komentarz, ponownie dotknij przypiętego komentarza i wybierz opcję “Odepnij komentarz”.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka