Jak naprawić niedziałające filtry Messengera w 2023 roku (rozwiązane)

Facebook aktualizuje swoją platformę, aby zapewnić ulepszone i przyjazne dla użytkownika funkcje. Messenger umożliwia prowadzenie rozmów wideo w trybie jeden na jednego i grupowych czatów wideo. Możesz używać wielu filtrów podczas rozmów wideo z kimkolwiek na platformie. Różnorodność filtrów na Messengerze sięga od subtelnych zmian oświetlenia po odważne zmiany kolorów, takie jak czarno-biały, czerwony lub żółty. Zacznijmy i dowiedzmy się Jak naprawić niedziałające filtry Messengera.

W najnowszych wiadomościach wielu użytkowników skarżyło się, że filtr Messengera nie działa prawidłowo. w tym artykule powiem ci, dlaczego filtr Messengera nie działa i jak naprawić niedziałające filtry Messengera.

Jak naprawić niedziałające filtry Messengera?

Ostatnio wielu użytkowników skarżyło się, że filtry Facebook Messenger nie działają. Aby dowiedzieć się, jak naprawić niedziałające filtry Messengera, postępuj zgodnie z metodami podanymi poniżej:

Metoda 1: Napraw niedziałające filtry Messengera poprzez aktualizację aplikacji Messenger

Jak naprawić niedziałające filtry Messengera w 2022 roku (rozwiązane)

Powodem, dla którego filtry nie działają w aplikacji Messenger, może być tymczasowa usterka i brak aktualizacji aplikacji od dłuższego czasu. Po prostu otwórz Sklep Play lub App Store i zaktualizuj aplikację Messenger.

Metoda 2: Napraw niedziałające filtry Messengera, sprawdzając, czy serwer Messengera jest wyłączony, czy nie

Może to być tymczasowa usterka po twojej stronie lub może to być problem po stronie serwera. Sprawdź na stronie Downdetector, czy jest to problem po stronie serwera&#8217. Możesz również sprawdzić na Twitterze, gdzie użytkownicy zwykle komentują słabą obsługę serwera.

Metoda 3: Napraw niedziałające filtry Messengera, kontaktując się z zespołem wsparcia Messengera

Jak naprawić niedziałające filtry Messengera

Skontaktuj się z zespołem wsparcia Messengera i wyjaśnij swój problem dotyczący niedziałających filtrów. Możesz również skontaktować się z zespołem wsparcia Facebook Messenger na ich oficjalnej stronie na Twitterze.

Metoda 4: Napraw niedziałające filtry Messengera poprzez wyczyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Messenger

Jak naprawić niedziałające filtry Messengera

Wyczyść nadmiar pamięci podręcznej i sprawdź, czy problem w aplikacji Messenger został naprawiony. Aby to zrobić, przejdź do strony urządzenia ustawienia, w sekcji sekcja aplikacji, dotknąć Messenger, i wyczyść Pamięć podręczna aplikacji Messenger. Po wykonaniu tej czynności sprawdź, czy problem został rozwiązany.

Metoda 5: Napraw niedziałające filtry Messengera, próbując zamknąć i ponownie otworzyć aplikację Messenger

Aby naprawić niedziałające filtry Messengera, należy na siłę zamknąć i otworzyć aplikację Messenger i sprawdzić, czy problem został rozwiązany.

Dlaczego filtry Messengera nie działają??

Wielu użytkowników skarży się na niedziałające filtry. Najbardziej możliwe przyczyny niedziałających filtrów Messengera to:

1. Serwer Messengera nie działa.
  2. Aplikacja Messenger nie była aktualizowana przez długi czas.
  3. Nadmierna pamięć podręczna aplikacji.
  4. Tymczasowa usterka w aplikacji Messenger.

Jak naprawić niedziałające filtry Messengera

Facebook dość często aktualizuje swoją aplikację. Filtry na Messengerze działają podczas rozmów wideo z kimkolwiek na platformie. Aby dowiedzieć się, Jak naprawić niedziałające filtry Messengera, przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Jak naprawić niedziałające filtry Messengera?

1. Sprawdzanie, czy serwer Messengera nie działa.
2. Aktualizując aplikację Messenger.
3. Czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji Messenger.

Dlaczego filtry Messengera nie działają??

1. Serwer Messenger nie działa.
2. Aplikacja Messenger nie była aktualizowana od dłuższego czasu.
3. Tymczasowa usterka w aplikacji Messenger.

Na jakiej stronie mogę sprawdzić, czy Messenger nie działa??

Downdetector to strona internetowa, która na bieżąco informuje o problemach po stronie serwera.