Czym jest Twitter 2.0? Dowiedz się o tym teraz!

Tak więc w końcu pojawił się oficjalny komunikat od Twitter Inc. w odniesieniu do szeroko omawianego Twittera 2.0. Odkąd Elon Musk przejął firmę, ludzie słuchają i rozmawiają o Twitterze 2.0, ale nikt nie ma o tym dokładnego pojęcia czym jest Twitter 2.0 wszystko o. A dzięki temu oficjalnemu komunikatowi Twittera wszyscy dowiedzą się, czym jest Twitter 2.0 faktycznie jest.

W dzisiejszym artykule opowiem o wszystkim, o czym wspomniano na oficjalnym blogu Twitter Inc. odnośnie Twittera 2.0. Więc bez zbędnych ceregieli, zobaczmy, czym jest Twitter 2.0 i co Twitter ma do powiedzenia na ten temat, nie trafiając w żaden strzał w ciemno.

Czym jest Twitter 2.0?

Oto, co Twitter Inc. powiedział o Twitter 2.0 na swoim oficjalnym blogu 30 listopada 2022 r

Czym jest Twitter 2.0?

Oficjalny blog Twitter Inc. rozpoczął od przypomnienia faktycznej misji stojącej za stworzeniem platformy o nazwie Twitter, którą jest “być rynkiem miejskim Internetu.” A jest to możliwe tylko wtedy, gdy ludzie mogą rozmawiać publicznie, a moc tworzenia i dzielenia się pomysłami leży w ludziach bez żadnych barier.

Następnie wspomnieli, że Twitter jest teraz nową firmą o nazwie Twitter 2.0. Ale ten nowy rozdział nie oznacza, że nastąpiła jakakolwiek zmiana w misji i wizji firmy. Nadal ma to być rynek miejski Internetu poprzez promowanie i ochronę publicznych rozmów. Aby to podkreślić, dodali, W rzeczywistości jesteśmy lepiej przygotowani do realizacji naszych ambicji niż kiedykolwiek wcześniej.” Ale jak trafne są ich słowa, czas pokaże.

Następnie przeszli do głównego punktu i dodali, Zawsze rozumieliśmy, że nasz biznes i przychody są powiązane z naszą misją… co pokazuje, że teraz zdali sobie sprawę, że jeśli ludzie mają moc tworzenia czegoś, to ci ludzie mogą to również zniszczyć. Kontynuując, dodali, Bezpieczeństwo marki jest możliwe tylko wtedy, gdy bezpieczeństwo ludzi jest najwyższym priorytetem.” Można to interpretować w ten sposób, że bezpieczeństwo marki jest możliwe tylko wtedy, gdy brany jest pod uwagę ludzki konsensus; w przeciwnym razie ludzie już szukają alternatyw. Kogo to obchodzi w dzisiejszych czasach? I nie ma znaczenia, jak fajnie grasz lub udajesz, że ostatecznie przegrywasz. I wiesz o tym bardzo dobrze.

Czym jest Twitter 2.0?

Mówiąc teraz o swoim zmienionym podejściu, powiedzieli, co się zmieniło jest nasze podejście do eksperymentowania.” I odniósł to do tego, co widziałeś w ciągu ostatnich kilku tygodni i nazwał to testy publiczne.” Dodali również, Wierzymy, że to otwarte i przejrzyste podejście do innowacji jest zdrowe.” Haha!

Oczywiście pomogło im to zebrać opinie z lat w ciągu zaledwie kilku tygodni, czego mogliby nigdy nie być w stanie zrobić, gdyby zdecydowali się zapytać użytkownika w określony sposób. Ponieważ wiesz, wszyscy są zbyt zajęci, jeśli chodzi o wypełnianie formularzy opinii i wszystko inne. Kontynuując to, dodali cały ten dramat (dla nich eksperyment), który się dzieje, został zrobiony przez utrzymanie jeden cel: ulepszyć Twittera dla naszych klientów, partnerów i ludzi, którzy używają go na całym świecie.” Naprawdę nie mogę w to uwierzyć, poważnie!

I wreszcie wymyślili kilka zapewnień dotyczących Twittera 2.0, weź głęboki oddech i spójrz na to, o czym cię zapewniają.

1. Brak zmian w polityce. Pośpiech! Będą jednak pracować nad egzekwowaniem polityki, która będzie bardziej skoncentrowana na usuwanie treści naruszających prawo.” Przez osłabienie mają na myśli “wolność słowa, ale nie wolność zasięgu.”
  2. Zaufanie & Zespół ds. bezpieczeństwa będzie nadal działać skutecznie chronić platformę przed nienawistnymi zachowaniami, obraźliwymi zachowaniami i wszelkimi naruszeniami zasad Twittera.”
  3. W przypadku niektórych nagłych zdarzeń moderatorzy treści otrzymają odpowiednie wytyczne potrzebne do “znaleźć i zająć się treściami naruszającymi prawo.”
  4. Zespół ekspertów będzie stale pracował nad Identyfikować i rozbrajać zagrożenia” od złych aktorów.
  5. Będą uczyć się na swoich błędach, a także poprawiać rzeczy, otwarcie komunikując się ze swoimi użytkownikami i klientami. Wielki brawa dla nich.
Czym jest Twitter 2.0?

A w oświadczeniu końcowym obiecali pozostać zaangażowanym w zapewnienie bezpiecznego, integracyjnego, zabawnego i pouczającego doświadczenia dla wszystkich.” A także słuchać swoich użytkowników, którzy sprawiają, że Twitter jest tym, czym jest dzisiaj. Co za przemówienie, brawo!

W ten sposób doszedłem do końca tego bloga i mam nadzieję, że podobało ci się jego czytanie. Ponadto, teraz wiesz, co to jest Twitter 2.0. która jest niczym innym jak tą samą firmą przemianowaną i należącą do Elona Muska z kilkoma zmianami w kulturze pracy i wszystkim innym. Dla użytkowników jest to prawie to samo. A wszystko, czego możesz się spodziewać, jest podane w powyższych zapewnieniach.

Tak więc, chłopaki, to wszystko na dziś. Uważaj na siebie! Zawsze możesz komentować w sekcji komentarzy poniżej, aby uzyskać więcej takich zapytań. I nadal odwiedzaj naszą stronę internetową, aby uzyskać więcej takich aktualizacji związanych z mediami społecznościowymi, grami i technologią. Do widzenia! Do widzenia!