Jak odzyskać trwale usunięte zdjęcia z aplikacji Zdjęcia Google

Łatwość i niezawodność usług w chmurze zachęciła większość użytkowników do przesyłania swoich zdjęć i filmów do chmury. Zdjęcia Google to jedna z popularnych usług, która oferuje bezproblemowy i wydajny sposób przesyłania i tworzenia kopii zapasowych pamiątkowych zdjęć za darmo. Umożliwia użytkownikom tworzenie kopii zapasowych zdjęć w wysokiej jakości (w przypadku nieograniczonej bezpłatnej pamięci masowej), udostępnianie ich, edytowanie zdjęć do postaci filmów i kolaży, tworzenie albumów fotograficznych i wiele innych funkcji.

przywracanie zdjęć z google photos
Przywracanie usuniętych zdjęć w Zdjęciach Google

Zdjęcia są automatycznie przesyłane z komputera stacjonarnego lub smartfona i są dostępne na wielu platformach po zalogowaniu się na konto Google. Użytkownicy iPhone’ów i telefonów z systemem Android z ograniczoną pamięcią wewnętrzną mogą zwolnić miejsce w pamięci urządzenia, usuwając z niego oryginalne zdjęcia i filmy wideo po utworzeniu ich kopii zapasowej w usłudze Zdjęcia Google. Proces jest naprawdę wygodny i bezproblemowy.

Przechodząc do rzeczy, jeśli chcesz przywrócić usunięte zdjęcia lub obrazy z aplikacji Zdjęcia Google, to jest to możliwe. Dzieje się tak dlatego, że gdy usuwasz zdjęcia z konta, są one przenoszone do kosza, gdzie pozostają przez 60 dni. Po 60 dniach elementy znajdujące się w koszu są trwale usuwane. W rezultacie możesz przywrócić usunięte w tym czasie zdjęcia zarówno w aplikacji desktopowej, jak i mobilnej.

Przywracanie zdjęć z Kosza w Zdjęciach Google

Aby przywrócić usunięte zdjęcia z aplikacji Zdjęcia Google, wystarczy odwiedzić stronę zdjęcia.google.com/trash lub przejdź do witryny Zdjęcia Google, otwórz menu i wybierz opcję “Kosz&#8221. Tutaj znajdziesz wszystkie zdjęcia usunięte przez Ciebie w ciągu ostatnich 60 dni. Wybierz żądane zdjęcia i kliknij ikonę przywracania. Zdjęcia zostaną natychmiast przywrócone i będzie je można zobaczyć w sekcji Zdjęcia.

Na pulpicie

Na Androida

Przywracanie zdjęć

Odzyskaj trwale usunięte zdjęcia

Jeśli chcesz odzyskać zdjęcia, które zostały trwale usunięte po 60 dniach, ich odzyskanie może być naprawdę trudne. Taka sytuacja może wystąpić, gdy zdjęcia zostały usunięte z pamięci masowej komputera lub telefonu, a także z usługi Zdjęcia Google, w tym z kosza. W takim przypadku możesz spróbować skontaktować się z zespołem obsługi klienta usługi Dysk Google, który podobno używa programu do przywracania trwale usuniętych zdjęć.

Podczas przechodzenia przez stronę Fora zdjęć Google, Zauważyłem, że niektórym użytkownikom udało się odzyskać 95% trwale usuniętych zdjęć z pomocą pomocy technicznej usługi Dysk Google. Według doniesień zespół może przywracać zdjęcia nawet do 21 dni po ich trwałym usunięciu. Aby jednak złożyć takie żądanie, musisz mieć prawdziwy powód lub w przypadku, gdy Twoje ważne zdjęcia zaginęły bez żadnego powodu lub błędu z Twojej strony.

Aby złożyć wniosek o odzyskanie zdjęć, odwiedź stronę “Kontynuuj”Skontaktuj się z namiwybierz stronę ”Brakujące lub usunięte pliki&#8221 i wybierz opcję pomocy przez e-mail lub czat. Opcjonalnie możesz zadzwonić do usługi Dysk Google.

Obsługa klienta usługi Dysk Google

Pamiętaj jednak, że nie ma gwarancji, że Google będzie w stanie odzyskać Twoje zdjęcia, a Ty nie możesz pociągnąć go do odpowiedzialności za ich utratę, chyba że jest to spowodowane przyczynami technicznymi.

Referencje: Pomoc dysku Google

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka