Jak pobierać filmy z Facebooka w systemie Android

Facebook to największy na świecie portal społecznościowy, w którym codziennie przesyłane są miliony zdjęć i filmów. Po dużej bazie użytkowników mobilnego Facebooka jest ogromna większość użytkowników telefonów i tabletów z systemem Android, którzy chcą pobierać zdjęcia i filmy na swoje urządzenia, aby oglądać je w trybie offline lub pobierać filmy z Facebooka w celu udostępniania ich za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Być może nie jest to możliwe, ponieważ aplikacja Facebooka na Androida nie oferuje możliwości zapisywania zdjęć ani pobierania filmów na telefon. Istnieje jednak pewne obejście tego ograniczenia, które wymaga aplikacji innej firmy.

Sztuczka polega na użyciu „ES File Explorer” dla Androida, który jest również niesamowitą i potężną aplikacją do zarządzania plikami z wieloma funkcjami, takimi jak menedżer aplikacji, menedżer pobierania, menedżer systemu, analizator kart SD, Root Explorer, zdalny menedżer itp. Ponadto ta metoda pozwoli Ci z łatwością i dużą szybkością pobrać tylko filmy z Facebooka.

Pobieranie filmów z aplikacji Facebook na telefon z Androidem –

1. Zainstaluj program „ES File Explorer” (wersja 3.0) aplikacja z Google Play. [Free]

2. Otwórz aplikację Facebook dla systemu Android i obejrzyj dowolny film z Facebooka (nie z YouTube). Pojawi się okienko z prośbą o zakończenie działania, wystarczy wybrać „ES Downloader” i dotknąć Tylko raz jeśli nie chcesz używać tej samej opcji następnym razem.

    

3. Wideo zacznie się natychmiast pobierać, a dodatkowo zostaną wyświetlone takie informacje, jak pozostały czas, procent pobranego pliku, rozmiar pliku, prędkość pobierania oraz lokalizacja zapisu.

Wskazówka – Wybierz opcję „Ukryj”, aby nadal korzystać z FB, gdy w tle trwa pobieranie wideo. Postęp można wyświetlić w menu rozwijanym powiadomień.

~ Teraz otwórz Galerię >> Folder pobierania lub /sdcard/Download/, aby wyświetlić zapisane filmy.

Mam nadzieję, że ten wpis Ci się przydał. ��

Zobacz także: Jak zapisać zdjęcia z aplikacji Facebook na urządzeniach z systemem Android?

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka