Jak pobrać dźwięk z Instagrama w formacie MP3?

Podczas gdy przed lub po opublikowaniu zdjęcia można zapisać swoje własne rolki na Instagramie w rolce aparatu. Jednak wideo szpulowe jest pobierane bez dźwięku, jeśli wykorzystuje muzykę z biblioteki dźwiękowej Instagrama. Co więcej, nie ma oficjalnego sposobu na zapisywanie szpul z dźwiękiem w galerii bez umieszczania ich w sieci. Istnieje kilka serwisów i aplikacji online, które umożliwiają pobieranie nagrań z Instagrama za pomocą linków.

A co, jeśli chcesz pobrać lokalnie na swój smartfon określony plik audio z rolki?. Może się to przydać, jeśli chcesz użyć pliku audio podczas edycji rolki w edytorze wideo na iPhonie lub Androidzie. Cóż, oficjalnie nie ma sposobu na pobieranie dźwięku z rolki z Instagrama. Masz jednak możliwość zapisania dźwięku w aplikacji Instagram i dodania go później do swojej rolki.

Nie martw się! Znalazłem program do pobierania online, który pozwala łatwo zapisywać muzykę z bębnów według linków. W ten sposób można bezpośrednio pobrać muzykę lub utwór z rolki Instagram bez korzystania z aplikacji innych firm. W ten sposób nie trzeba najpierw pobierać szpuli, a następnie wyodrębniać z niej dźwięku.

Zobaczmy teraz, jak można pobrać plik audio z Instagrama.

Jak pobrać pliki audio z aplikacji Instagram Reels przez łącze

1. Otwórz rolkę, której dźwięk lub muzykę chcesz zapisać. Lub przejdź do karty profilu > stuknij przycisk menu > Zapisane. Następnie otwórz katalog ‘Audio&#8221, aby znaleźć wszystkie zapisane przez Ciebie pliki audio.
  2. Stuknij łącze z muzyką w lewym dolnym rogu, aby zobaczyć dźwięk używany przez rolkę. jak zapisać muzykę z instagrama w rolkach
  3. Na stronie Audio stuknij przycisk wielokropka (ikona z trzema kropkami) w prawym górnym rogu i wybierz opcję „Kopiuj link”.

zapisz muzykę z rolki według łącza

4. Przejdź do Safari (na iPhone’ie) lub Chrome (na Androidzie) i odwiedź to łącze.
  5. Wklej link w polu ‘Wpisz adres url wideo z Instagrama” i naciśnij enter. pobieranie plików audio z instagramowych szpul przez łącze
  6. Gdy urządzenie rozpozna dźwięk, naciśnij długo przycisk “Zapisz łącze jako...i wybierz ‘Pobierz połączony plik’ lub ‘Pobierz łącze’.

jak pobrać dźwięk z kołowrotka na Instagramie

pobieranie muzyki z instagramowych szpul na iPhone'a

7. Po zakończeniu pobierania znajdź plik audio M4A w katalogu ‘Pobrane” za pomocą aplikacji Pliki (na iOS) lub Menedżera plików (na Android). aplikacja do plików na iPhone'a

UWAGA: Zostanie pobrany cały materiał audio, a nie tylko konkretny fragment audio użyty w danym filmie. Jest to dobre rozwiązanie, ponieważ można wykorzystać odpowiedni fragment audio w swoich rolkach.

Konwertowanie dźwięku z rolki do formatu MP3

Domyślnie pliki audio pobierane z Instagrama są zapisywane w rolkach .format m4a (Apple MPEG-4 audio). Jeśli wolisz format MP3, musisz przekonwertować plik audio z M4A na MP3. Można to łatwo zrobić za pomocą konwertera audio online bezpośrednio na telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android. Aby to zrobić,

1. Odwiedź stronę cloudconvert.com/m4a-to-mp3 na swoim telefonie.
  2. Stuknij w „Wybierz plik” i wybierz opcję Wybierz pliki (na iPhone’ie) lub Menedżer plików (na Androidzie).
  3. Przeglądaj i wybierz pobrany plik audio z odpowiedniego folderu.
  4. Naciśnij przycisk Konwertuj. konwertowanie audio z m4a na mp3
  5. Gdy przetwarzanie dobiegnie końca, naciśnij przycisk ‘Pobierz&#8221 i zapisz plik. pobieranie nagrań audio jako mp3 na iPhone'a

Na telefonie iPhone przejdź do aplikacji Pliki > Na moim telefonie iPhone > Pobrane pliki, aby wyświetlić dźwięk z rolki w formacie MP3. W systemie Android otwórz Menedżera plików i przejdź do folderu Pobrane lub Audio, aby znaleźć przekonwertowany plik.

POWIĄZANE:

• Jak publikować rolki na Instagramie
  • Jak edytować i przycinać rolkę na Instagramie
  • Oto, jak usunąć oryginalny dźwięk z rolki