Jak przesłać 60-minutowy film na Twittera? Nowa niebieska funkcja Twittera

Czy jesteś gotowy na trochę Twitter Blue?? Niezależnie od tego, czy jest to żółty znacznik wyboru, czy kompletny pakiet Twitter 2.0, użytkownicy z pewnością obserwują ślinienie się nad tą nową wersją. Teraz jest niesamowita funkcja dla użytkowników Twitter Blue i mogą przesyłać 60-minutowe filmy. Tutaj dowiesz się Jak przesłać 60-minutowy film na Twittera.

Tam, gdzie użytkownicy przechodzą przez tę nową funkcję, która twierdzi, że mogą przesyłać 60-minutowe długie filmy na Twittera, jest to również fakt, że można go również w jakiś sposób niewłaściwie wykorzystać. Przeczytaj ten artykuł i dowiedz się więcej o tym, jak przesłać 60-minutowy film na Twittera. Dowiesz się również, jak ta funkcja będzie działać dla użytkowników mobilnych, więc przejdź dalej.

Jak przesłać 60-minutowy film na Twittera?

Jak przesłać 60-minutowy film na Twittera? Nowa funkcja Twitter Blue

Oto jak przesłać 60-minutowe wideo na Twittera:

1. Otwarty Twitter > kliknij na przycisk ikona kamery od góry ekranu.
  2. Długie naciśnięcie ikona kamery, aby nagrać zawartość. Będziesz mógł nagrać 60-minutowe wideo.
  3. Kliknij Tweet kiedy będziesz gotowy do opublikowania.

Twoje 60-minutowe wideo zostanie przesłane na Twittera.

Funkcja przesyłania 60-minutowych filmów wideo dla użytkowników Twitter Blue

To dobra wiadomość dla Twitter Niebiescy użytkownicy. Zgodnie z nową, najnowszą funkcją, użytkownicy Twitter Blue mogą przesyłać 60-minutowe filmy z sieci w rozdzielczości 1080p i rozmiarze pliku 2 GB.

Chociaż wszyscy wiemy, że wcześniej użytkownicy mogli przesyłać tylko 10-minutowe filmy o rozmiarze pliku do 512 MB, ale już nie.

Jak działa funkcja przesyłania 60-minutowych filmów wideo dla użytkowników Twitter Blue??

Użytkownicy aplikacji mobilnej Twitter Blue korzystający z tej aplikacji na Androida lub iOS mogą przesyłać 60-minutowe filmy, ale rozdzielczość wideo jest ograniczona do 1080p, a limit rozmiaru wynosi 512 MB.

Jak twierdzi firma na stronie pomocy technicznej, „staramy się utrzymać najwyższą możliwą jakość wideo dla wszystkich filmów przesyłanych na naszą platformę. Możemy jednak modyfikować lub dostosowywać oryginalne wideo do dystrybucji, syndykacji, publikacji lub emisji przez nas i naszych partnerów i/lub wprowadzać zmiany w celu dostosowania go do różnych mediów, w tym modyfikować rozdzielczość i szybkość transmisji oryginalnego wideo podczas przesyłania strumieniowego w oparciu o szybkość i stabilność połączenia internetowego widza „

Chociaż programiści starają się utrzymać wysoką jakość wideo, czasami może to być utrudnione z powodu braku połączenia z Internetem.

Chodziło o to, jak przesłać 60-minutowe wideo na Twittera. Zapoznaj się z powyższym przewodnikiem i dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać tę funkcję na kilka prostych sposobów. Upewnij się również co do rozdzielczości wideo.

strona jest otwartą przestrzenią. Zgłoś się, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Jak przesłać 60-minutowy film na Twittera?

Oto jak przesłać 60-minutowe wideo na Twittera:
1. Otwórz Twitter > kliknij przycisk ikona aparatu od góry ekranu.
2. Długie naciśnięcie Ikona kamery do nagrywania treści. Będziesz mógł nagrać 60-minutowe wideo.
3. Kliknij Tweet Kiedy będziesz gotowy do publikowania.

Czy ta 60-minutowa funkcja wideo na Twitterze wpływa na prywatność jego użytkowników??

Tak, zaobserwowano, że gdy użytkownik przesyła 60-minutowe wideo na Twittera, zwykle publikuje film w różnych częściach lub odcinek dowolnego serialu. A to ogranicza oryginalność wideo.