Jak ręcznie zainstalować oficjalną wersję 11.0-XNPH05Q Aktualizacja OTA dla YU Yureka

[C[/dropcap]yanogen OS rozpoczął walcowanie pierwszej aktualizacji Over-the-air (OTA) dla Micromax Yureka, która aktualizuje Yureka z systemem Cyanogen OS w wersji 11.0-XNPH52O do 11.0-XNPH05Q. Najnowsze Aktualizacja przyrostowa XNPH05Q o rozmiarze 70 MB zawiera poprawki zabezpieczeń oraz ulepszenia czujnika zbliżeniowego i funkcji dual SIM. Niektórzy użytkownicy Yureki już otrzymali nową aktualizację, inni wciąż na nią czekają. Jeśli nie możesz dłużej czekać, możesz zainstalować oficjalną aktualizację OTA ręcznie na telefonie Yureka, postępując zgodnie z poniższą procedurą. Aby flashować OTA, urządzenie musi być uruchomione z niezakorzenionym ROM-em i Stockowym Recovery. Proces ten nie powinien mieć wpływu na dane w Twoim urządzeniu.

Wymagania – Yureka z przywracaniem systemu do stanu fabrycznego i całkowicie nierootowanym stockowym ROM-em

Uwaga: Dotyczy tylko aktualizacji z XNPH52O do XNPH05Q.

Przewodnik ręcznego aktualizowania Yureki do Cyanogen OS v11.0-XNPH05Q –

1. Upewnij się, że urządzenie ma uruchomione standardowe recovery i nie jest zrootowane.

2. Pobierz XNPH05Q Przyrostowa aktualizacja OTA [Oficjalny link | Mirror]

3. Umieść pobrany plik zip w folderze ‘Pobierz” w pamięci wewnętrznej telefonu.

4. Uruchom Yurekę w trybie recovery – Aby to zrobić, wyłącz telefon. Następnie naciśnij jednocześnie przyciski Volume Up + Volume Down i Power.

IMG_20150129_140103

5. W Cyanogen Recovery wybierz opcję ‘wipe cache partition”, dotykając jej. Następnie przejdź do ‘Zastosuj aktualizację”> ‘wybierz z pamięci wewnętrznej”> /0 > Pobierz > i wybierz “cm-tomato-efbb5514a1-to-9828f8e9cc-signed.ZIP”plik.

Usiądź cierpliwie, gdy aktualizacja będzie się instalować. Po zainstalowaniu wybierz opcję ‘Uruchom ponownie system teraz”. To wszystko! Poczekaj chwilę, aż urządzenie uruchomi się po raz pierwszy.

Potwierdź instalację aktualizacji, sprawdzając ‘Wersję systemu operacyjnego” i ‘Datę kompilacji” w sekcji Informacje o telefonie. Data wydania tej aktualizacji to 28 stycznia 2015 r.

Credits: Omkar Sathe | YU Forum

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka