Jak robić zrzuty ekranu na Samsungu Galaxy S4

Samsung Galaxy S4 jest wyposażony w wydajny sprzęt i działa pod kontrolą systemu Android 4.2.2 i zawiera wiele nowych funkcji programowych, takich jak: Smart Scroll, Smart Pause, Air Gesture, S Translator, S Health, Group Play, Dual camera shot itd. a także czujniki temperatury i wilgotności. Jeśli niedawno kupiłeś SGS4 i chcesz zrobić zrzut ekranu aka to można to łatwo zrobić za pomocą 2 różnych metod.

gal_08

Metoda 1Robienie zrzutu ekranu na Galaxy S4 za pomocą gestu Palm Swipe

Aby móc korzystać z tej funkcji, trzeba najpierw włączyć funkcję Ruch dłoni. Przejdź do Ustawienia > Moje urządzenie > Ruch i gesty. Teraz dotknij i przesuń ikonę Palm Motion Przesuń suwak w prawo, aby go włączyć. Stuknij OK, gdy pojawi się powiadomienie. Następnie włącz opcję „Przechwyć ekran. Uwaga: Aby można było włączyć funkcję Ruch dłoni, musi być aktywna co najmniej jedna funkcja.

Aby przechwycić dowolny ekran, przesuń dłonią po ekranie, jak pokazano na poniższym zdjęciu. Obraz jest zapisywany w Galerii > Zrzuty ekranu. Nie można wykonać zrzutu ekranu podczas korzystania z niektórych aplikacji.

02-05-2013 23-56-02

Metoda 2 – Używanie kombinacji klawiszy sprzętowych

Naciśnij oba przyciski Zasilanie + Strona główna jednocześnie przez około 2 sekundy. Zrzut ekranu zostanie zapisany i można go szybko wyświetlić w menu rozwijanym powiadomień.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka