Jak sprawdzić, kto polubił Twój film na Instagramie i Facebooku

Od czasu zakazu używania TikTok w Indiach, Instagram Reels, czyli krótkie filmy wideo, cieszą się ogromną popularnością. Rolki są także częścią głównej aplikacji Facebooka, teraz dostępne również w Stanach Zjednoczonych. Ci, którzy lubią oglądać i tworzyć filmy, muszą być świadomi, że każdy może oglądać, udostępniać, lubić i komentować filmy. Użytkownicy mają również możliwość udostępniania swoich filmów z Instagrama na Facebooku, aby uzyskać stosunkowo lepszy zasięg.

Podczas korzystania Reel Insights (aby śledzić zasięg i wyniki swoich filmów) wymaga od użytkowników posiadania konto biznesowe czy konto twórcy. Mimo to użytkownicy, którzy nie są twórcami, ale uwielbiają publikować filmy dla zabawy, mogą sprawdzić podstawowe statystyki filmów na bębnach. Na przykład, każdy może swobodnie zobaczyć całkowitą liczbę polubień i komentarzy do danego filmu, zarówno na Instagramie, jak i na Facebooku.

Poza tym można sprawdzić liczbę wyświetleń klipów, ale nie można zobaczyć, kto oglądał klipy na Instagramie. Podobnie, nie możesz dowiedzieć się, kto oglądał Twoje filmy na Facebooku. Możliwe jest jednak sprawdzenie, kto polubił Twój film na Instagramie i Facebooku. Przeglądając listę osób, które polubiły twój film, możesz łatwo sprawdzić, czy dana osoba polubiła twój film.

Jak sprawdzić, kto polubił moje rolki na Facebooku i Instagramie?? Dowiedzmy się.

Jak sprawdzić, kto polubił Twoje filmy na Instagramie?

 1. W aplikacji Instagram dotknij zakładki swój profil i przejdź do zakładki ‘Szpule&#8221. zakładka kołowrotki w aplikacji instagram
 2. Przejrzyj swoje rolki i wyświetl rolkę, której ‘Liked by” chcesz sprawdzić.
 3. Stuknij w przycisk numeric count znajdującego się tuż pod przyciskiem Lubię to (ikona serca). instagram reel like count
 4. Pod ‘Polubione przez‘, przewiń w dół i przejrzyj listę osób, które polubiły ten kołowrotek. Możesz nawet śledzić ich poczynania lub zobaczyć ich profil. - Jak sprawdzić, kto polubił twoje zdjęcia na Instagramie?

WSKAZÓWKA: Korzystając z tej metody, możesz sprawdzić, czy ktoś polubił również Twoje zdjęcia.

Jedynym minusem jest to, że na rolkach na Instagramie pojawia się nie więcej niż 100 polubień od innych osób, niezależnie od liczby polubień.

RELATED: Jak ukryć rolki przed kimś na Instagramie i Facebooku

Jak sprawdzić, kto polubił moje rolki na Facebooku?

 1. W aplikacji Facebook przejdź do zakładki Menu i dotknij przycisku “Rolki”Skrót. karta szpule w aplikacji Facebooka
 2. Stuknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. Kołowrotki na Facebooku
 3. Stuknij przycisk “Moje szpuleZakładka ”aby wyświetlić wszystkie opublikowane przez Ciebie rolki na Facebooku. Następnie otwórz rolkę. jak mogę zobaczyć moje filmy na Facebooku?
 4. Aby znaleźć osoby, które polubiły Twój film na Facebooku, dotknij przycisku numer pod przyciskiem Lubię to (ikona kciuka w górę). Wyświetlanie polubień na Facebooku
 5. The Polubienia sekcja zawiera listę wszystkich osób, które polubiły twój filmik. Można wyświetlić ich profil, wysłać wiadomość (jeśli są znajomymi) lub dodać ich do znajomych. jak sprawdzić, kto polubił moje rolki na Facebooku

W podobny sposób można zobaczyć listę polubień na rolkach innych osób na Facebooku.

WSKAZÓWKA: Jeśli rolka (oryginalnie udostępnione na Instagramie) jest polecana na Facebooku, wtedy będzie zawierała również polubienia i odtworzenia z Instagrama. Możesz to wyraźnie zobaczyć u góry, gdy oglądasz polubienia rolki na Facebooku. Pokazuje ona również, ile dokładnie polubień spośród wszystkich polubień pochodzi z Instagrama.

Aplikacja na Facebooku pokazująca instagramowe rolki

zobacz polubienia kołowrotków na Facebooku

WSKAZÓWKI:

 • Jak zobaczyć swoje polubione i zapisane filmy na Facebooku?
 • Jak dodać rolkę z powrotem do siatki profilu po jej usunięciu?
Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka