Jak sprawdzić stan i ważność danych Airtel 3G?

Zużycie danych 3G wzrosło wyjątkowo w związku z dużą liczbą użytkowników smartfonów w całych Indiach. Dostęp do usług 3G można uzyskać w dowolnym miejscu za pomocą telefonu z obsługą 3G lub modemu USB 3G. Airtel oferuje różne plany 3G zarówno dla użytkowników telefonów na kartę jak i abonamentowych, którzy mogą korzystać z usług 3G wybierając odpowiedni pakiet 3G. Standardowe pakiety Airtel 3G mają ograniczony limit szybkich danych i ważność 30 dni, a opłaty po wykorzystaniu danych z planu wynoszą 3p/10KB. W związku z tym po przekroczeniu limitu lub ważności danych naliczane są opłaty w wysokości 3p/10KB. Opłata za korzystanie z usług post 3G jest odliczana od salda sieci, co może być bardzo kosztowne w zależności od dziennego korzystania z Internetu.

Domyślnie, Airtel pokazuje wszystkie niezbędne informacje o koncie 3G, takie jak wykorzystane dane, pozostałe dane i ważność po odłączeniu 3G w telefonie. Jeśli jednak chcesz ręcznie sprawdzić saldo i ważność planów Airtel 3G/2G, po prostu użyj podanego poniżej kodu USSD (Unstructured Supplementary Service Data) (bezpłatnie).

Czytaj także: Jak w prosty sposób sprawdzić wykorzystanie danych szerokopasmowych Airtel

2013-04-12 23.34.36

  • Aby sprawdzić saldo danych Airtel 3G: Wybierz *123*11#
  • Aby sprawdzić saldo danych Airtel 2G: Wybierz *123*10#
  • Wybierz *123# aby sprawdzić Saldo Główne.

Uwaga: Możesz sprawdzić te szczegóły tylko wtedy, gdy Twój pakiet 3G Airtel jest aktywny.

Jak sprawdzić ważność i wykorzystanie danych w ramach Twojego pakietu danych Airtel Unlimited?

Wraz z pojawieniem się Jio, większość operatorów telekomunikacyjnych, w tym Airtel, zaczęła oferować nielimitowane plany w bardzo przystępnych cenach. Plany te zazwyczaj oferują nielimitowane rozmowy (lokalne i STD), nielimitowane SMS-y, bezpłatny roaming i około 1 GB do 2 GB.5 GB danych komórkowych 4G dziennie, w zależności od planu taryfowego.

sprawdź saldo nielimitowanego pakietu w airtel

sprawdź szczegóły planu nielimitowanego airtel

Aby śledzić dzienne wykorzystanie danych i ważność planów nielimitowanych Airtel, wystarczy pobrać aplikację “MyAirtel&#8221 z adresu Google Play (Android) lub App Store (iOS). Otwórz aplikację i zarejestruj się, podając swój numer Airtel. Aplikacja wyświetli wszystkie szczegóły, w tym pozostałe dane i liczbę dni, które pozostały do wykorzystania. Użytkownicy Airtel mogą również korzystać z aplikacji MyAirtel do śledzenia i zarządzania kontami usług DTH, szerokopasmowego dostępu do Internetu i innych numerów telefonów komórkowych Airtel. Aplikacja zawiera również listę najlepszych ofert i planów dla danego numeru, zarówno prepaid, jak i postpaid.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka