Jak subskrybować Apple News Plus

subskrypcja apple news plus

Apple właśnie zaprezentowało nowy Apple News Plus usługa subskrypcji dostępna w aplikacji Apple News. Apple News+ oferuje dostęp do ponad 300 magazynów, w tym The New Yorker, The Atlantic, Vogue, WIRED, National Geographic i ELLE. Oprócz czasopism usługa premium obejmuje czołowe gazety, takie jak The Wall Street Journal i Los Angeles Times. Jak na razie usługa Apple News Plus jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Koszt subskrypcji w USA wynosi 9 USD.99 miesięcznie, a w Kanadzie kosztuje 12 dolarów.99 miesięcznie. Osoby zainteresowane mogą zapisać się na 30-dniową bezpłatną wersję próbną Apple News+.

Jak zarejestrować się w usłudze Apple News Plus

Aby zapisać się do usługi Apple News Plus, należy najpierw zaktualizować iPhone’a lub iPada do systemu iOS 12.2 i Mac do macOS Mojave 10.14.4. Pamiętaj, że aby korzystać z Apple News+, musisz mieszkać w USA lub Kanadzie. Apple wspomina, że usługa będzie dostępna w Wielkiej Brytanii i Australii w 2019 roku. Oto, jak możesz zapisać się do subskrypcji Apple News+ na telefonie iPhone lub iPadzie.

  1. Upewnij się, że na Twoim urządzeniu jest zainstalowany najnowszy system iOS 12.2.
  2. Otwórz aplikację Apple News.
  3. Stuknij w zakładkę “Wiadomości+&#8221 na dole aplikacji.
  4. Stuknij w “Zacznij.”
  5. Następnie stuknij przycisk “Wypróbuj za darmo&#8221, aby zdecydować się na 1-miesięczną subskrypcję próbną.
  6. Stuknij przycisk “Potwierdź&#8221. Do uwierzytelniania używaj Touch ID lub Face ID.
To wszystko! Apple automatycznie odnowi subskrypcję i pobierze opłatę w wysokości 9 USD.99 miesięcznie po zakończeniu okresu próbnego. Subskrypcję można anulować w dowolnym momencie przed zakończeniem okresu próbnego. Nie rezygnuj jednak z subskrypcji Apple News Plus, dopóki nie wypróbujesz jej w pełni, ponieważ usługa kończy się natychmiast po anulowaniu okresu próbnego. Możesz ustawić przypomnienie, aby otrzymać powiadomienie o anulowaniu subskrypcji przed upływem 30 dni.

Więcej informacji o Apple+Po wykupieniu subskrypcji możesz przeglądać cały katalog News+, okładki Featured, a także uzyskać dostęp do publikacji online, takich jak Vox, The Cut, Vulture i TechCrunch. Można przesunąć palcem w lewo, aby odkryć czasopisma z określonych kategorii, takich jak Rozrywka, Nauka & Technika, styl życia, żywność, zdrowie, biznes & Finanse i inne. Aplikacja posiada również sekcje “Czytam teraz&#8221 i “Ostatnio&#8221, które pozwalają użytkownikom śledzić czytane publikacje.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka