Jak ukryć ikony paska stanu w telefonach Samsung Galaxy

Ciągłe powiadomienia w telefonach z Androidem w ciągu dnia mają tendencję do zapełniania paska stanu w górnej części ekranu. Ikony aplikacji będą nadal pojawiać się w lewym górnym rogu, gdy będziesz otrzymywać powiadomienia o nowych wiadomościach, e-mailach, polubieniach w mediach społecznościowych, aktualizacjach Sklepu Play, nagraniach połączeń, zrzutach ekranu itp. Jeśli otrzymujesz dużo powiadomień, możesz mieć ciasny pasek stanu, który może rozpraszać i być wizualnie nieatrakcyjny.

Ikony powiadomień ukryte w pasku stanu na samsungu
Ukryte ikony powiadomień na pasku stanu

Jeśli używasz smartfona firmy Samsung, możesz łatwo ukryć ikony powiadomień i cieszyć się czystym paskiem stanu. Chociaż nie można ukryć paska stanu, w telefonach Samsung Galaxy z interfejsem One UI można ukryć ikony paska stanu. I można to zrobić bez korzystania z aplikacji innych firm lub włączania trybu Nie przeszkadzać (DND). One UI 2 firmy Samsung.0 (opartym na systemie Android 10) i One UI 3.1 (oparty na systemie Android 11) posiada wbudowaną opcję pozbycia się ikon powiadomień na pasku stanu.

Zobaczmy teraz, jak można ukryć ikony paska powiadomień w telefonie Samsung Galaxy z interfejsem ONE UI.

Jak ukryć ikony powiadomień w komputerze Samsung

W systemie Android 11 opartym na ONE UI 3.1

Obsługiwane modele: Galaxy Note 10, Galaxy Fold, Galaxy Tab S7, Galaxy S21, Galaxy S20, Galaxy A72, Galaxy A52, Galaxy A32, Galaxy A21s, Galaxy A51, Galaxy A71, Galaxy A50, Galaxy A70 / A70s, Galaxy A80, Galaxy A90 5G, Galaxy M21, Galaxy M31s, Galaxy M51 i inne.

  1. Upewnij się, że na Twoim urządzeniu działa One UI 3.1.
  2. Przejdź do Ustawienia > Powiadomienia. ustawienia one ui
  3. Przewiń w dół i stuknij “Ustawienia zaawansowane”. Ustawienia powiadomień Samsung One UI
  4. Na pasku stanu stuknij ustawienie “Pokaż ikony powiadomień&#8221. ukrywanie ikon powiadomień w interfejsie Samsung One UI
  5. Opcją domyślną jest 3 najnowsze. Wybierz Brak zamiast tego. ukrywanie ikon paska stanu w Samsungu Galaxy one ui

To jest to. Możesz też wybrać opcję pokazywania całkowitej liczby nieprzeczytanych powiadomień na pasku stanu, wybierając opcję “Tylko liczba powiadomień”.

W telefonie ONE UI 2 z systemem Android 10.1 & 2.0

Obsługiwane modele: Galaxy M01 / M01s, Galaxy M31, Galaxy M21 i inne.

  1. Upewnij się, że na Twoim urządzeniu działa interfejs Samsung One UI 2.0, 2.1 lub nowszą.
  2. Przejdź do Ustawienia > Powiadomienia.
  3. Stuknij “Pasek stanu”. ustawienia powiadomień w one ui 2.0 i 2.1
  4. Wyłącz przycisk przełączania obok opcji “Pokaż ikony powiadomień”. wyłączanie ikon powiadomień na pasku stanu w telefonie Samsung One UI 2

Na pasku stanu nie będą teraz wyświetlane ikony aplikacji po otrzymaniu powiadomień.

ukryte ikony powiadomień w samsungu

Pamiętaj, że nadal możesz wyświetlać powiadomienia. Aby to zrobić, przesuń palcem w dół od paska stanu i sprawdź zawartość klosza lub panelu powiadomień.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka