Jak usunąć kilka postów z osi czasu na Facebooku jednocześnie?

Warto wyczyścić swoją oś czasu na Facebooku, usuwając posty, które uważasz za niepotrzebne. Zawsze możesz usunąć post, ale co zrobić, jeśli chcesz usunąć posty z Facebooka masowo?. Facebook dla systemu Android zawiera opcję usuwania wielu postów jednocześnie z osi czasu. Ustawienia nie są jednak zbyt widoczne i dlatego większość użytkowników nie jest o nich poinformowana. Jeśli nie chcesz usuwać, możesz po prostu ukryć wiele postów z osi czasu Facebooka za jednym razem.

Usuwanie wielu postów z osi czasu Facebooka jednocześnie w systemie Android

  1. Upewnij się, że masz najnowszą wersję Facebooka.
  2. Otwórz aplikację Facebook i stuknij ikonę hamburgera.
  3. Stuknij swój profil u góry.
  4. Przewiń nieco w dół, aż zobaczysz zakładkę Oś czasu.
  5. Stuknij ikonę koła zębatego obok osi czasu.
  6. Następnie stuknij, aby wybrać posty, które chcesz ukryć lub usunąć.
  7. Teraz stuknij Dalej w prawym górnym rogu i wybierz opcję “Usuń posty&#8221.
  8. Wybrane posty zostaną trwale usunięte i nie będzie można ich odzyskać.Możesz też dotknąć pływającego przycisku na dole, aby dokonać wyboru. Przycisk pokazuje również działania, które można podjąć po wybraniu określonego postu.

Uwaga: Możesz usuwać tylko posty, które stworzyłeś, a nie te, w których jesteś oznaczony. Możliwe jest jednak usuwanie tagów z postów, w których jesteś oznaczony. W ten sposób zostanie usunięte powiązanie między profilem a wybranymi postami.

PRZECZYTAJ: Jak zostać Największym Fanem w serwisie Facebook

Warto wspomnieć, że jednocześnie można wybrać tylko do 50 postów. Dostępna jest także opcja “Filtry&#8221, która umożliwia filtrowanie i wyświetlanie postów opublikowanych w danym dniu. Mimo to wbudowana opcja zbiorczego usuwania wielu postów naraz jest naprawdę przydatna. Teraz możesz szybko pozbyć się niechcianych postów na Facebooku.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka