Jak usunąć wiadomość w aplikacji Facebook Messenger

Zdarzają się sytuacje, gdy żałujemy, że przez przypadek wysłaliśmy wiadomość do szefa lub niewłaściwej grupy podczas czatu w Messengerze. Cóż, każdemu się to zdarza i nie możemy nic na to poradzić. Na szczęście Facebook zajął się tym problemem na swojej popularnej platformie komunikacyjnej, pozwalając użytkownikom na usunięcie wiadomości dla każdego.

Najnowsze „Usuwanie dla wszystkich” funkcja w aplikacji Facebook Messenger umożliwia usunięcie wiadomości w ciągu 10 minut od wysłania jej do pojedynczej osoby lub grupy. Jest to rozwiązanie podobne do opcji “Cofnij&#8221 w Gmailu i “Usuń dla wszystkich&#8221 w aplikacji WhatsApp należącej do Facebooka.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak odpowiedzieć na konkretną wiadomość w Messengerze

Jak usunąć wysłaną wiadomość w aplikacji Facebook Messenger

Aby usunąć wysłaną wiadomość w aplikacji Facebook Messenger, należy długo stuknąć wybraną wiadomość, stuknąć Więcej i wybrać opcję “Usuń&#8221. Teraz wybierz opcję “Usuń dla wszystkich” i stuknij ‘Usuń&#8221, aby usunąć go na stałe dla wszystkich.

Usunięta wiadomość zostanie zastąpiona tekstem “Usunąłeś wiadomość&#8221. Powiadamia odbiorcę, że usunąłeś określoną wiadomość. Należy zauważyć, że wiadomość można usunąć tylko do 10 minut po jej wysłaniu. W każdej chwili możesz jednak usunąć wiadomość dla siebie.

Jest to rzeczywiście przydatna funkcja, która z pewnością przyda się w przypadku popełnienia dużego błędu. Opcja usuwania wiadomości dla wszystkich jest już dostępna dla wszystkich korzystających z najnowszej wersji aplikacji Messenger dla systemów iOS i Android. Z drugiej strony, aplikacja internetowa Messengera nie oferuje jeszcze tej funkcji.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka