Jak włączyć tryb nocny w interfejsie internetowym Twittera?

Jakiś czas temu Twitter wprowadził ‘Tryb nocny‘ funkcjonalność dla platform Android i iOS, która ułatwia dostęp do Twittera w nocy lub po zmroku. Tryb nocny jest przydatnym dodatkiem, ponieważ przełącza interfejs aplikacji z białego na głęboki niebieski motyw kolorystyczny, który wygląda ładnie i pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu w nocy, zwłaszcza w przypadku użytkowników zaawansowanych. Tryb nocny można łatwo włączyć za pomocą przełącznika w menu aplikacji, ale akcja nie może być zaplanowane, jak na razie.

Twitter Web - tryb nocny

W przypadku, jesteś jednym z tych, którzy wolą używać interfejsu pulpitu do przewijania swojej osi czasu, to możesz chcieć Tryb nocny w interfejsie internetowym Twittera które nie jest jeszcze oficjalnie dostępne. Cóż, dostępne jest rozszerzenie do Chrome ‘Twitter Web – Tryb nocny‘, który wprowadza tryb nocny do aplikacji internetowej Twittera. Jedynym ograniczeniem jest to, że ciemny motyw/tryb nocny ma obecnie zastosowanie tylko do strony głównej lub osi czasu. Wygląd powiadomień, wiadomości DM i sekcji wyszukiwania pozostaje bez zmian. Deweloper jest jednak skłonny zastosować zmiany trybu nocnego także na innych stronach, gdy tylko otrzyma pierwsze opinie od użytkowników.

Należy zauważyć, że Tryb nocny jest włączony domyślnie Można też przełączyć się do domyślnego motywu, klikając ikonę Twittera, która pojawia się na pasku narzędzi Chrome podczas odwiedzania Twittera.com. Podobnie, można przełączyć się z powrotem do trybu nocnego, klikając tę samą ikonę Twittera.

Twitter Web – Tryb nocny rozszerzenie dla Google Chrome można zainstalować z Chrome Web Store.

via [mask_link href="http://www.omgchrome.com/chrome-extensions-brings-twitters-night-mode-web/" target="_blank"]OMGChrome[/mask_link]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka