Jak wyłączyć Google Discover w systemie Android i na telefonie iPhone?

google discover

Strona główna w aplikacji Google jest domyślnie ustawiona na nową Google Discover Feed, dawniej znany jako Google Feed. Oprócz podstawowego pola wyszukiwania aplikacja Odkrywaj pozwala użytkownikom uzyskać informacje o ich zainteresowaniach. Aplikacja Discover automatycznie pokazuje najnowsze aktualizacje, takie jak ulubiona drużyna sportowa, serwis informacyjny, gwiazdy, hobby i inne. Informacje te są wyświetlane w postaci kart bez konieczności wyszukiwania. Aby wyświetlić te aktualizacje, Google gromadzi informacje z konta Google, w tym aktywność w internecie i aplikacjach, informacje o urządzeniu oraz historię lokalizacji.

Podczas gdy aplikacja Google Discover informuje Cię na bieżąco o modnych tematach i najnowszych wiadomościach. Jednocześnie niektóre osoby mogą uznać te tematy za zupełnie nieistotne i niepotrzebne. W takim przypadku możesz wyłączyć historie z Google Discover. Oto, jak możesz usunąć kanał Odkrywaj na Androidzie, iPhonie i iPadzie.

Jak wyłączyć funkcję Odkrywaj w aplikacji Google

W systemie Android

 1. Otwórz aplikację Google i stuknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. google discover na androidzie
 2. Przejdź do Ustawień > Ogólne. ustawienia aplikacji google w systemie android
 3. Wyłącz przełącznik “Odkrywaj&#8221. jak wyłączyć google discover feed na androidzie

To wszystko. Teraz na stronie Odkrywaj nie zobaczysz żadnych kart oprócz pola wyszukiwania Google. Chociaż ikona Odkrywaj będzie nadal wyświetlana na karcie głównej aplikacji Google.

google discover wyłączone
Wyłączenie funkcji „Odkrywaj”

W urządzeniach iPhone i iPad

 1. W aplikacji Google stuknij swoje zdjęcie profilowe w prawym górnym rogu. odkryj kanał w aplikacji google na telefonie iphone
 2. Przejdź do strony ‘Ustawienia. ustawienia w aplikacji google dla iphone'a
 3. W sekcji Ustawienia przejdź do pozycji ‘Ogólne. jak wyłączyć kanał google discover na iphonie
 4. W sekcji Ogólne wyłącz przycisk przełączający obok opcji ‘Odkrywaj&#8221. jak wyłączyć aplikację google discover na telefonie iphone

Jak wyłączyć Google Discover w aplikacji Chrome

Odkryj kanał w aplikacji google chrome
Discover w Chrome – Wyłączone vs Włączona strona

Wyszukiwarka Google i kanał Odkrywaj pojawiają się zawsze, gdy otwierasz nową kartę w przeglądarce Google Chrome na telefonie iPhone i w systemie Android. Na szczęście można się jej łatwo pozbyć w aplikacji Chrome.

Jak wyłączyć funkcję „Odkrywaj” w przeglądarce Chrome na iPhone’a i iPada,

 1. Otwórz nową kartę w aplikacji Chrome.
 2. Stuknij swój obrazek profilowy w prawym górnym rogu.
 3. W Ustawieniach wyłącz przycisk przełączający obok opcji ‘Odkrywaj&#8221. jak wyłączyć funkcję discover w chrome na iphone'ie i ipadzie
 4. Naciśnij ‘Gotowe’.

Sekcja „Odkrywaj” nie będzie się już pojawiać po przejściu do nowej karty.

Alternatywnie, Stuknij ikonę koła zębatego obok opcji Odkrywaj i wybierz opcję “Wyłącz”.

jak wyłączyć funkcję google discover w chrome na iphone'ie

Aby usunąć funkcję „Odkrywaj” z Chrome w systemie Android, otwórz nową kartę i stuknij ikonę koła zębatego obok opcji „Odkryj”. Następnie wybierz opcję “Wyłącz”.

jak usunąć funkcję discover z chrome na androidzie

W Google.com w przeglądarce

W niektórych krajach Discover jest wyświetlany na stronie głównej google.com. Aby wyłączyć funkcję Discover Feed w przeglądarce, odwiedź stronę google.com na telefonie iPhone lub urządzeniu z systemem Android. Teraz przejdź do Menu (ikona hamburgera) > Ustawienia > Odkrywaj i wybierz opcję “Nie pokazuj na stronie głównej”.

Można też dostosować funkcję Discover, jeśli nie chcemy jej całkowicie wyłączać. Aby to zrobić, przejdź do aplikacji Google > Więcej > Dostosuj aplikację Odkryj. Stuknij w “Śledź tematy&#8221 i wybierz tematy, które Cię interesują.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka