Jak zmienić układ zdjęć z albumu w Google+ [wideo]

Google+ robi furorę – w ciągu zaledwie kilku tygodni ma ponad 20 milionów użytkowników. Jeśli jesteś na Google Plus, na pewno zauważyłeś różne wspaniałe funkcje tego serwisu, a poziom interakcji na Google+ jest po prostu niesamowity, czego nie widziałem na Twitterze i Facebooku.

Google Plus nie została jeszcze publicznie uruchomiona i spekuluje się, że G+ wkrótce otrzyma kilka nowych funkcji, które pozwolą na korzystanie z niej bez konieczności stosowania dodatkowych rozszerzeń. Z pewnością Google+ umożliwia tworzenie Albumy ze zdjęciami do udostępniania zdjęć, a także wbudowany edytor zdjęć, który może poprawić jakość Twoich zdjęć jednym kliknięciem. Przydatną funkcją, której obecnie brakuje, jest możliwość organizowania/wyrównywania albumów ze zdjęciami.

Załóżmy, że utworzyłeś album zawierający różne zdjęcia, ale w Google+ nie ma opcji zmiany układu zdjęć w albumie.e. nie możesz zmienić kolejności zdjęć. Na szczęście jest to możliwe i można to zrobić w prosty sposób za pomocą Picasa Web gdzie Google faktycznie przechowuje wszystkie albumy i zdjęcia z Google+. Ustal konkretny porządek w albumach ze zdjęciami!

przed zmianą układu

po przeorganizowaniu polecenia

Sprawdź, czy jest ładny samouczek wideo poniżej utworzone przez James Lawson-Smith która opisuje, jak organizować zdjęcia w Google Plus.

Bardzo chciałbym, aby ta fajna funkcja została zintegrowana z Google Plus. �� [mask_link href="https://plus.google.com/105547724033210258658" target="_blank"]Dodaj mnie do Google+[/mask_link]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka