Jak znaleźć polubione artykuły w Google Discover?

Karta Strona główna w aplikacji Google jest zintegrowana Odkryj stronę , wcześniej znany jako Google Feed. Poniżej pola wyszukiwania aplikacja Google Odkrywaj automatycznie wyświetla spersonalizowane i powiązane treści na podstawie Twojej aktywności. Mogą one obejmować najnowsze trendy i interesujące Cię tematy, takie jak wiadomości, sport i gwiazdy.

Co się dzieje, gdy serduszkujesz artykuł w Google?

Jak być może zauważyłeś, w prawym dolnym rogu każdej karty wyświetlanej w kanale Odkrywaj pojawia się ikona serca. Po stuknięciu serduszko zmienia kolor na czerwony, co pozwala przypuszczać, że użytkownik polubił daną wiadomość. Dzieje się tak dlatego, że czyniąc to, sygnalizujesz Google, że polubiłeś daną treść. Lubiąc treści, nieświadomie zachęcasz Google do pokazywania w przyszłości podobnych historii lub tematów.

ikona serca w kanale google discover
Ikona serca w usłudze Google Odkryj

Biorąc pod uwagę, że artykuły z serduszkami są zapisywane, chciałbyś widzieć artykuły z serduszkami w Google Discover. Co dziwne, polubione artykuły nie są widoczne w sekcji Kolekcje, czyli w miejscu, w którym można by się ich spodziewać.

A więc gdzie są moje serduszkowe artykuły o Google Discover?? Na szczęście istnieje sposób na znalezienie artykułów z serduszkami w Google. Tak, platforma przechowuje informacje o serduszkach lub polubieniach w Google Discover.

Oto jak można znaleźć przedmioty z serduszkami w Google na telefonie iPhone, Androidzie lub komputerze stacjonarnym.

Jak znaleźć artykuły z serduszkami w Google

Aby znaleźć swoje ulubione artykuły w Google, wystarczy odwiedzić stronę google.com/search/contributions/reactions w przeglądarce lub aplikacji Google. Następnie zaloguj się na swoje konto Google, jeśli jeszcze nie jesteś zalogowany. Voila, Teraz powinieneś zobaczyć wszystkie swoje Reakcje (jak nazywa je Google) w jednym miejscu. Wystarczy stuknąć lub kliknąć łącze, aby wyświetlić polubioną zawartość.

Jak znaleźć artykuły Google z sercem

Strona z reakcjami pokazuje również datę polubienia czegoś przez użytkownika i umożliwia edycję polubień. Aby usunąć post z serduszkiem, stuknij ikonę wielokropka (3-kropki) obok polubionego postu. Następnie wybierz ‘Usuń’, aby usunąć reakcję z listy serc w Google Odkryj.

UWAGA: Tylko Ty możesz oglądać historie, które lubisz w Google. Jednak , Google stwierdza że wybrane przez Ciebie zdjęcia mogą być anonimowo udostępniane wydawcom.

Zamiast za każdym razem wchodzić na stronę z reakcjami, możesz dodać ją do ulubionych stron, aby mieć do niej szybki dostęp. Aby to zrobić, stuknąć ikonę ‘Zakładki” w prawym górnym rogu po otwarciu linku w aplikacji Google.

jak wyświetlać artykuły z serduszkami w google discover

Aby przejść do strony z reakcjami, otwórz stronę ‘Kolekcje‘ zakładka w aplikacji Google. Następnie przejdź do sekcji ‘Ulubione strony&#8221 i otwórz łącze do strony Reakcje. Zostanie wyświetlona cała historia Twoich reakcji z Google Discover.

jak znaleźć lubiane artykuły w google

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka