Jak znaleźć posty w koszu w aplikacji Facebooka i na pulpicie

Facebook oferuje możliwość elastycznego zarządzania treścią takie jak posty, wpisy i filmy, które udostępniasz na swojej platformie. Użytkownicy mogą przenosić swoje posty do kosza lub archiwum, aby nie były już widoczne dla odbiorców. Jeśli usuniesz coś za pomocą opcji ‘Przenieś do kosza’, usunięta zawartość nie zostanie trwale usunięta z Twojego konta na Facebooku. Usunięte elementy są zamiast tego przenoszone do folderu Kosz i są automatycznie usuwane po 30 dniach. Na szczęście można przywrócić usunięte posty w ciągu 30 dni lub usunąć je wcześniej z Kosza. Poza tym można przenieść usunięte materiały z kosza do archiwum, jeśli chce się je ukryć przed innymi osobami.

Wygląda na to, że wiele osób usuwa posty i chce je później odzyskać. Cóż, możesz po prostu odzyskać usunięte posty na swojej osi czasu na Facebooku, jeśli wiesz, gdzie znajduje się folder Kosz na Facebooku. W związku z tym dla większości osób znalezienie postów w śmieciach w aplikacji i na stronie Facebooka może być trudne. Dzieje się tak dlatego, że w Menu lub na karcie profilu nie ma skrótu do folderu Kosz.

Gdzie jest Kosz na Facebooku dla komputerów stacjonarnych, iPhone’a i Androida??

Aby znaleźć śmieci na Facebooku, musisz przejść do Dziennika aktywności, czyli miejsca, w którym możesz przeglądać i zarządzać aktywnością swojego konta. Sekcja Dziennik aktywności umożliwia również dostęp do katalogu Kosz i Archiwum.

Oto, jak przejść do folderu Kosz w aplikacji Facebooka i na pulpicie.

Jak znaleźć folder Kosz na Facebooku

Wykonaj poniższe kroki, aby zobaczyć posty w Koszu na Facebooku dla iPhone’a i Androida.

1. Otwórz aplikację Facebooka i przejdź do zakładki Menu.
  2. Stuknij swoje imię i nazwisko lub zdjęcie profilowe w lewym górnym rogu, aby wyświetlić swój profil. przeglądanie profilu na Facebooku na iphone'ie
  3. Stuknij przycisk wielokropka (ikona z trzema kropkami) obok ‘Edytuj profil” i tuż pod swoim imieniem i nazwiskiem. otworzyć profil w aplikacji facebook
  4. Wybierz opcję ‘Dziennik aktywności&#8221.przejdź do dziennika aktywności w aplikacji Facebook
  5. Na ekranie Dziennik aktywności stuknij przycisk “Wyrzuć do kosza” opcja u góry. jak znaleźć swoje śmieci na facebooku

To wszystko. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie usunięte posty na Facebooku oraz liczbę dni, po których dany post zostanie usunięty na zawsze.

folder śmieci lub kosz w aplikacji facebook
Usunięte posty w aplikacji na Facebooku

Na pulpicie

Jak przejść do kosza na Facebooku na pulpicie,

1. Odwiedź stronę facebook.com na komputerze i zaloguj się do swojego konta na Facebooku.
  2. Kliknij swoje imię i nazwisko na prawym górnym lub lewym pasku bocznym, aby przejść do swojego profilu. otwórz profil facebookowy na komputerze
  3. Na stronie swojego profilu na Facebooku kliknij przycisk 3-dot przycisk widoczne w opcji ‘Edytuj profil.
  4. Przejdź do strony ‘Dziennik aktywności. wyświetlanie dziennika aktywności na Facebooku na pulpicie
  5. Na stronie Dziennika aktywności kliknij ‘Kosz&#8221 w lewym pasku bocznym. jak przejść do folderu kosza na Facebooku na pulpicie

Możesz teraz przeglądać wszystkie elementy przechowywane w koszu, które są widoczne tylko dla Ciebie.

jak otworzyć kosz na facebooku na pulpicie
Facebook Trash folder na komputerze

RELATED: Gdzie znajduje się folder Ostatnio usunięte na Instagramie 2022

Jak opróżnić śmietnik na Facebooku

Posty przeniesione do kosza są automatycznie usuwane po 30 dniach i nie można ich później przywrócić. Jeśli chcesz usunąć zawartość z kosza, zanim zostanie ona trwale usunięta samodzielnie, jest to możliwe. Możesz selektywnie usuwać wiele postów lub całą zawartość kosza na Facebooku za jednym razem.

Aby to zrobić, przejdź do folderu Kosz, wykonując opisane powyżej czynności. Następnie wybierz post lub status, który chcesz usunąć na zawsze z Facebooka. Dotknij opcji ‘Usuń&#8221 i wybierz ponownie opcję „Usuń”, aby potwierdzić. Aby opróżnić wszystkie posty w koszu za jednym razem, zaznacz pole wyboru ‘Wszystkie&#8221 u góry i kliknij przycisk Usuń.

jak trwale usunąć post z kosza w aplikacji na facebooku

jak opróżnić śmietnik na facebooku