Jak zostać Top Fanem na Facebooku

top fan na facebooku

Jeśli jesteś aktywny na Facebooku, na pewno zauważyłeś, że w sekcji komentarzy na Facebooku pojawiły się informacje o odznace Top Fan. To dlatego, że kilka osób komentujących strony na Facebooku ma “Top Fan”odznaka i chwalenie się nią. Podczas gdy reszta zamieszcza zabawne komentarze i szuka sposobów na zdobycie odznaki Top Fan dla swojego profilu. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, Facebook wprowadził odznakę najlepszego fana w połowie 2018 r. i wygląda na to, że teraz jest ona dostępna dla wszystkich.

Co to znaczy Top Fan na Facebooku??

Nowe odznaki, takie jak Top Fan, Sharrer i Valued Commenter, są często widoczne w komentarzach do postów na stronie Facebooka. Przykładowo, odznaka Top Fan jest wyświetlana obok nazwy profilu użytkownika wraz z symbolem gwiazdy. Ta odznaka to sposób Facebooka na wyróżnienie najbardziej aktywnych użytkowników, motywowanie ich i zwiększanie zaangażowania na stronie. Jest to rodzaj nagrody lub osiągnięcia, które fani otrzymują za największą interakcję i aktywność na swoich ulubionych stronach.

Co więcej, uzyskanie statusu najlepszego fana pomaga wyróżnić się spośród wszystkich osób śledzących daną stronę na Facebooku. Najlepsi fani mają również satysfakcjonujące poczucie, że ich aktywne zaangażowanie jest doceniane i zapewnia im rozgłos. Jednocześnie należy zauważyć, że funkcja „Najlepsi fani” jest dostępna tylko na kwalifikujących się stronach, a nie na profilach użytkowników.

status najlepszego fana na facebooku

Odznaka Najlepszego Fana na Facebooku

zostań najlepszym fanem na Facebooku

profil na facebooku

Odznaka Top Fan jest z pewnością świetnym dodatkiem zarówno dla administratorów strony, jak i dla fanów. Administrator strony może również wyświetlać i śledzić wszystkich najaktywniejszych fanów na swojej stronie oraz łączyć się z nimi za pośrednictwem Messengera. Administrator lub właściciel strony ma również prawo usunąć odznakę Top Fan dla poszczególnych fanów lub po prostu wyłączyć odznakę Top Fan dla swojej strony.

Uzyskiwanie odznaki Top Fan na stronie na Facebooku

Nie ma prostej procedury, aby zostać Top Fanem na Facebooku. W rzeczywistości uzyskanie odznaki Top Fan może być trudne, a kryteria mogą się różnić w zależności od użytkownika. Według Facebooka, możesz zostać najlepszym fanem lub najlepszym współtwórcą, będąc jedną z najbardziej aktywnych osób na stronie. Aby to osiągnąć, musisz wchodzić w interakcje z daną stroną, polubiając lub reagując na posty, komentując, udostępniając i oglądając filmy na stronie.

Jednak samo takie działanie nie gwarantuje otrzymania odznaki Top Fan. Na przykład, są użytkownicy, którzy zostali Top Fanami tylko poprzez polubienie postów, podczas gdy ci, którzy angażują się poprzez komentarze, udostępnianie itp. nie udało się. Aby zwiększyć swoje szanse, upewnij się, że jesteś stale aktywny na danej stronie. Im wyższy poziom interakcji, tym większa szansa na zdobycie odznaki. Ponadto, aby utrzymać status top fana, należy stale angażować się w życie danej strony.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Jak znaleźć swoje pierwsze zdjęcie profilowe na Facebooku

Wyświetlanie odznaki Top Fan

Odznaka Top Fan nie jest włączana automatycznie. Facebook wysyła powiadomienie zarówno w aplikacji, jak i w trybie push, informujące o tym, że zostałeś uznany za jednego z najlepszych fanów danej strony na Facebooku. Aby wyświetlić odznakę Top Fan, stuknij powiadomienie i wybierz opcję OK. Po tym, odznaka pojawi się obok Twojego imienia za każdym razem, gdy będziesz wchodził w interakcję ze stroną, dla której jest ona aktywna.

Wystarczy dotknąć odznaki “Top Fan&#8221, aby zobaczyć aktywność na stronie, zobaczyć wszystkich najlepszych fanów i zarządzać odznaką.

powiadomienie o top fanie

pokazywanie odznaki Top Fan na facebooku

zakładka Społeczność na stronie facebookowej

wyświetlanie odznaki najlepszego fana na Facebooku

Aby ukryć lub wyłączyć odznakę Top Fan, odwiedź zakładkę Społeczność na danej stronie. Następnie stuknij w Zarządzaj obok swojego imienia i wyłącz przełącznik dla “Wyświetlaj odznakę Top Fan” w ustawieniach odznaki.

Czy masz już odznakę Top Fan? Daj nam znać.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka