Jak zrobić filtr Mini Me z TikTok? 8 prostych kroków!

TikTok jest znany z wirusowych trendów i wyzwań. Co drugi dzień na TikTok pojawia się nowy trend i czasami, aby wziąć udział w tych wyzwaniach, musisz użyć filtrów wirusowych. Podczas gdy okres trwałości tych trendów trwa do kilku tygodni, ale wkrótce są one wybierane przez inne platformy. Podsumowując, nie można zaprzeczyć, że wszystko, co staje się wirusowe na TikTok, staje się popkulturową rzeczą. Ostatnio filtr Mini Me robi rundy na TikTok. Jeśli jesteś kimś, kto chce wiedzieć o filtrze, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule powiem ci, co to jest filtr mini me i Jak zrobić filtr Mini Me z TikTok.

Filtry TikTok stają się wirusowe w mgnieniu oka, a dzięki niedawnemu włączeniu sztucznej inteligencji użytkownicy naprawdę pokochali te filtry, a my mamy na to dowód dzięki wirusowemu filtrowi starości i filtrowi ciążowemu AI. Użytkownicy TikTok bardzo lubią oglądać różne wersje siebie za pomocą sztucznej inteligencji. Teraz, dzięki filtrowi Mini Me, użytkownicy TikTok mogą wiedzieć, jak będzie wyglądać ich przyszłe dziecko.

Tak więc, bez dalszych ceregieli, dowiedzmy się, czym jest filtr mini me i jak zrobić filtr Mini Me z TikTok.

Czym jest filtr Mini Me na TikTok??

Filtr Mini Me to nowy filtr, który robi rundy na TikTok. Filtr wykonuje serię zdjęć, aby ujawnić wygląd Twojego dziecka, a użytkownicy TikTok uważają to za dość przerażające.

Technologia sztucznej inteligencji filtra pobiera rysy twarzy, takie jak oczy, usta i nos, ze zdjęć, a następnie wykorzystuje je i umieszcza na modelowym obrazie dziecka, dzięki czemu wygląda dokładnie tak jak ty.

To nie pierwszy raz, kiedy filtr „jak będzie wyglądało Twoje dziecko” stał się wirusowy, wcześniej widzieliśmy filtr twarzy przyszłego dziecka, który stał się wirusowy na platformie. Podczas gdy filtr twarzy dziecka jest zwykłym filtrem pokazującym, jak będzie wyglądać Twoje dziecko, filtr Mini Me wykorzystuje technologię AI na zdjęciach, aby ujawnić wygląd Twojego dziecka.

Filtr Mini Me wykorzystuje osiem przesłanych zdjęć z rolki aparatu, a następnie w ciągu kilku minut pojawia się wynik tego, jak będzie wyglądać Twoje dziecko.

Jak zrobić filtr Mini Me z TikTok?

Filtr Mini Me znajduje się w darmowym programie o nazwie Remini – AI Photo Enhancer. Jeśli więc myślisz, że jest to wbudowany filtr Tiktok, mylisz się. Aby wykonać filtr mini me, musisz pobrać tę aplikację, aby użyć efektu.

Platforma zapyta o Twój plan subskrypcji i czy chcesz rozpocząć okres próbny płatnej subskrypcji, ale możesz po prostu nacisnąć krzyżyk w lewym górnym rogu, jeśli nie chcesz. A następnie kontynuuj i postępuj zgodnie z podanymi krokami.

1. Wybierz opcję Zdjęcia AI znajduje się na dolnym pasku.
  2. Teraz będziesz musiał przesłać osiem zdjęć siebie.
  3. Kliknij przycisk Przycisk Kontynuuj a następnie wybierz swoją płeć.
  4. Teraz wybierz opcję zdjęcie modelki dziecka.
  5. Kliknij Użyj tego obrazu modelu opcja.
  6. Stuknij opcję krzyż jeśli nie chcesz rozpoczynać okresu próbnego.
  7. Teraz poczekaj na przycisk zdjęcie do wygenerowania.
  8. Po wygenerowaniu zdjęcia można udostępnić je na TikTok i voila, gotowe!

Jak zrobić filtr Mini Me z partnerem, aby uzyskać realistyczne wyniki??

Teraz, gdy wiesz, czym jest filtr i jak działa, możesz pójść nieco dalej, używając również zdjęć swojego partnera&#8217. Gdy użyjesz zdjęć swojego partnera i swoich, uzyskasz jeszcze bardziej realistyczny efekt, a wygląd Twojego dziecka Cię zadziwi.

Aby użyć zdjęć partnera w filtrze, wystarczy przesłać mieszankę ośmiu zdjęć. Możesz łatwo wybrać cztery z każdej osoby, a następnie poczekać na wygenerowanie obrazu.

Rezultaty działania filtra wprawiają wszystkich w niemałe zaskoczenie, a w odpowiedzi jedna z osób napisała na Twitterze: „Ten filtr AI baby sprawił, że jestem gotowy na posiadanie mini-me.”

„Filtr dziecka na TikTok ogromnie zwiększył moją gorączkę dziecka”, napisał inny.

Wrapping Up

TikTok jest znany z ciągle zmieniających się trendów i wyzwań. Każdy twórca i marka chce stać się wirusowa na TikTok, a aby to zrobić, użytkownik będzie musiał uczestniczyć w trendach wirusowych i używać filtrów trendów w swoich filmach. Ostatnio filtr Mini Me staje się wirusowy na TikTok i aby wiedzieć, co to jest filtr mini me i Jak zrobić filtr Mini Me z TikTok, Przeczytaj cały artykuł i udostępnij go znajomym.

Więcej informacji na temat technologii, gier i mediów społecznościowych można znaleźć na stronie. W przypadku jakichkolwiek pytań skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

1. Jak nazywa się filtr dziecka na TikTok??

Istnieje kilka filtrów dla dzieci na TikTok, jednym z nich jest przyszła twarz dziecka i filtr ciążowy TikTok.

2. Jaki jest popularny filtr TikTok??

Najpopularniejsze filtry TikTok w Stanach Zjednoczonych.S. to zielony ekran TikTok, filtr anime, filtr upiększający, efekt usterki, zmieniacz kolorów wideo, filtr głosowy i efekt przyspieszonej muzyki.

3. Czym jest filtr artystyczny AI na TikTok??

Filtr AI Art na TikTok pozwala użytkownikom wybrać obraz i zastosować efekt, aby stworzyć nowy obraz inspirowany sztuką.