Kiedy blokujesz kogoś na Messengerze, co widzi ta osoba??

Angażowanie się w długie, niekończące się rozmowy i granie w gry na Messengerze to wszystko, co uwielbiamy robić. W aplikacji możemy prowadzić tajne rozmowy, a także czatować z osobami niebędącymi naszymi znajomymi. W tym artykule dowiesz się Kiedy blokujesz kogoś na Messengerze, co widzi ta osoba?? Sprawdź, jak ta druga osoba dowiaduje się, że usunąłeś ją ze swojego świata FB.

Czy to w wątku wiadomości, czy na czatach grupowych, musisz wiedzieć, co druga osoba widzi o tobie, gdy blokujesz ją na Facebooku. I w tym celu mamy twoje plecy pod spodem. Rusz głową i dowiedz się, co widzi druga osoba, gdy zablokujesz ją na Messengerze.

Kiedy blokujesz kogoś na Messengerze, co on widzi??

Kiedy blokujesz kogoś na Messengerze, co widzi?

Jeśli zastanawiasz się, co widzi druga osoba, gdy blokujesz ją na Messengerze, poinformujemy Cię o tym w poniższym arcydziele. TBH, bardzo łatwo jest drugiej osobie złamać, jeśli jest blokowana przez ciebie na Messengerze, jeśli korzysta z funkcji blokowania znajomych na Facebooku Facebook Aplikacja Messenger.

Zablokowana osoba będzie miała dostęp do Twoich wiadomości z przeszłości, jednak nie będzie mogła wysłać Ci nic nowego w aplikacji.

Nie otrzymają żadnych nowych powiadomień dotyczących tego samego, ale otrzymają znaki, takie jak błędy dotyczące tego samego.

Poniżej znajduje się przewodnik po zablokowaniu kogoś na Messengerze, co widzi:

Jak wyłączyć sugestie znajomych na Facebooku? [5 szybkich i prostych kroków]

1. Wątek wiadomości

Pierwszą rzeczą jest to, że gdy zablokujesz kogoś na Messengerze, nie będzie on mógł wysłać Ci wiadomości, zadzwonić ani przeprowadzić rozmowy wideo na Messengerze, podobnie jak Ty.

Jeśli jednak zobaczysz wątek wiadomości otwarty z tym zablokowanym użytkownikiem, będziesz musiał ręcznie usunąć ten wątek przez cały czas. Z drugiej strony, ta konkretna zablokowana osoba może również uzyskać dostęp do tego wątku wiadomości. Chociaż otrzymają wyskakujący komunikat z informacją, ‘ Nie możesz odpowiedzieć na tę rozmowę w polu, w którym wpisujesz wiadomość.

Ponieważ na ekranie wątku znajdują się dwa przyciski połączeń, żaden z użytkowników Facebooka nie będzie mógł ich zobaczyć.

2. Historie

Inną rzeczą jest to, że gdy zablokujesz kogoś na Messengerze, nie będzie on mógł zobaczyć twoich historii na twoim koncie, a ty również nie będziesz mógł zobaczyć swoich.

Jeśli jednak nie zablokowałeś ich na Facebooku, nadal mogą oglądać Twoją historię, chyba że lub dopóki ich nie zablokujesz.

3. Status online

Dobrą stroną jest to, że zablokowany użytkownik nie będzie w stanie zobaczyć Twojego statusu online na Facebook Messenger, czy to ostatnio widzianego, czy jesteś obecnie online lub offline.

Jak odblokować Messengera na Androidzie & iPhone (2022)

4. Czaty grupowe

Cóż, jest pewien zwrot akcji! Nie będziesz mógł zignorować zablokowanej osoby na czacie grupowym, jeśli oboje jesteście aktywnie dodani do tej grupy. Nadal możesz z nimi rozmawiać i mieć na nich oko.

Jednak jedyną możliwą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby ich uniknąć, jest opuszczenie tej grupy. Dokonaj wyboru i zobacz, co chcesz zrobić z osobą, którą chcesz zablokować na Messengerze.

Poniżej znajduje się przewodnik, jak zablokować kogoś na Messengerze. Przejdź dalej i dowiedz się, jak możesz to zrobić.

Jak zablokować kogoś na Messengerze?

Przejdź dalej, aby dowiedzieć się, jak zablokować kogoś na Messengerze w kilku prostych krokach:

Co widzi zablokowana osoba na Messengerze?
  1. Otwórz Facebook Messenger > wyszukaj osobę, którą chcesz zablokować w aplikacji Facebook Messenger.
  2. Kliknij na jej imię i nazwisko, wyszukując jej konto w polu wyszukiwania lub dotykając jej imienia i nazwiska w istniejącym wątku wiadomości.
  3. Z zakresu opcji, kliknij Prywatność i wsparcie > kran Blokuj.
  4. Wybierz, czy chcesz zablokować wiadomości i połączenia od tej osoby, czy tylko zablokować ją na swoim profilu na Facebooku.
  5. Na koniec, potwierdzenie klikając opcję Blokuj.

Wszystko, co musisz zrobić, aby zablokować kogoś na Messengerze, to otworzyć aplikację i dalej dotknąć jego nazwy, aby zobaczyć liczbę dostępnych opcji menu. Następnie kliknij Prywatność i wsparcie i wybierz opcję Blokuj.

Facebook Marketplace tylko lokalnie: Jak ustawić Facebook Marketplace na Tylko lokalny

Zobacz, kiedy blokujesz kogoś na Messengerze, co widzi ta osoba?

Zakończenie

To było wszystko o tym, jak zablokować kogoś na Messengerze i kiedy blokujesz kogoś na Messengerze, co widzą? Zapoznaj się z poniższym przewodnikiem i podziel się z nami swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.

strona jest otwartą przestrzenią. Przyjdź, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Kiedy blokujesz kogoś na Messengerze, co widzi ta osoba??

Jeśli zablokujesz kogoś na Messengerze, może on zobaczyć:
1. Twoje poprzednie wątki wiadomości, jeśli ich nie usunąłeś
2. Nie będziesz w stanie zobaczyć ich historii
3. Nie możesz sprawdzić ich statusu online
4. Nadal możesz sprawdzać te osoby na czatach grupowych

Jak zablokować kogoś na Messengerze?

Oto jak można zablokować kogoś na Messengerze:
1. Otwórz Facebook Messenger > poszukaj osoby, którą chcesz zablokować w aplikacji Facebook Messenger
2. Kliknij na ich imię i nazwisko, wyszukując ich konto w polu wyszukiwania lub dotykając ich imienia i nazwiska w istniejącym wątku wiadomości
3. Z zakresu opcji kliknij Prywatność i wsparcie > stuknij Blokuj
5. Wreszcie, potwierdzić klikając opcję Zablokuj

3. Jak odblokować kogoś na Messengerze?

Oto jak odblokować kogoś na Messengerze:
1. Otwórz Facebook Messenger > kliknij na swój opcja zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu ekranu
2. Stuknij Prywatność> Zablokowane konta
3. Wybierz użytkownika, którego chcesz odblokować na Messengerze