Aktualizacja Instagrama na sierpień: Rozszerzenie subskrypcji, nowe funkcje Threads & Więcej!

Instagram przekształcił się z aplikacji do udostępniania zdjęć w platformę do zarabiania pieniędzy dla twórców treści. Co kilka tygodni Instagram aktualizuje i ulepsza swoją platformę, wprowadzając nowe funkcje. Podczas gdy niektóre z tych funkcji są łatwo akceptowane przez użytkowników, inne są przez nich zdecydowanie odrzucane. Jeśli jesteś kimś, kto chce wiedzieć o najnowszej aktualizacji na Instagramie, to jesteś we właściwym miejscu. W tym artykule opowiem o aktualizacji Instagrama na sierpień i kilku nowych funkcjach, które mogą zostać wprowadzone w sierpniu 2023 r.

W lipcowych aktualizacjach widzieliśmy, jak Instagram wprowadził poważną zmianę, wprowadzając opartą na tekście aplikację do mikroblogowania o nazwie Threads. Uruchomienie Threads odniosło ogromny sukces, ku uciesze programistów. W sierpniu Instagram ulepsza aplikację Threads wraz z wprowadzeniem kilku nowych funkcji.

Tak więc, bez zbędnych ceregieli, przejdźmy do aktualizacji Instagrama na sierpień i dowiedzmy się, jakie nowe funkcje zostaną dodane przez Instagram.

Co to jest aktualizacja Instagrama na lipiec?

Instagram uruchomił Threads, platformę tekstową do mikroblogowania. To jedna z głównych premier Instagrama na rok 2023. Od momentu uruchomienia platforma odnosi same sukcesy. Tak więc główne zmiany, które mają miejsce w sierpniu, przynoszą nowe zmiany w aplikacji Threads.

Zacznijmy więc i dowiedzmy się o najnowszej aktualizacji Instagrama na sierpień 2023 r. Na poniższej liście wyjaśniłem główne aktualizacje z Instagrama.

1. Ukryte klejnoty w aplikacji Threads

Aktualizacja Instagrama na sierpień

Instagram jako platforma skupia się obecnie na aplikacji Wątki. Threads to zasadniczo platforma tekstowa, na której można dzielić się swoimi przemyśleniami, śledzić dowolny dyskurs, obserwować innych użytkowników i dołączać do publicznych rozmów.

Platforma Threads została uruchomiona 6 lipca i od momentu jej uruchomienia platforma odnotowała ogromny wzrost i sukces, z rekordową liczbą użytkowników dołączających do platformy.

Ponieważ platforma koncentruje się głównie na aplikacji Threads, główne zmiany w aplikacji Threads obejmują:

 1. Preferowane odpowiedzi: Możesz teraz zdecydować, kto może odpowiedzieć na Twoje wątki, musisz dotknąć w lewym dolnym rogu, gdzie możesz zdecydować, kto może odpowiedzieć, może to być każdy, tylko wspomniany lub profile, które obserwujesz.
 2. Potrójne dotknięcie: Trzykrotne dotknięcie postu w wątku spowoduje rozpoczęcie nowego postu w wątku.
 3. Szybkie śledzenie: Jeśli znajdziesz coś interesującego w sekcji rekomendacji, możesz również śledzić je na tej samej stronie.
 4. Wyciszenie: Możesz wyciszyć konta, które obserwujesz, a ich posty nie będą pojawiać się na Twojej stronie. Wszystko, co musisz zrobić, to nacisnąć trzy kropki na ich poście i wybrać przycisk wyciszenia.
 5. Szybkie wyszukiwanie: Aplikację Threads można szybko przeszukiwać, naciskając długo ekran,
 6. Limity czasowe: Możesz również łatwo zrobić sobie przerwę w aplikacji Threads, przechodząc do swojego profilu, zakładki ustawień, sekcji konta i zakładki przerwy. Przerwy można robić co 20-30 minut.
 7. Udostępnij na Instagramie: Możesz udostępnić swój post Threads, dotykając ikony samolotu i udostępniając go jako historię lub post na Instagramie.

Oprócz tego CEO Instagrama, Adam Mosseri w swoim poście na Instagramie powiedział, że Zespół Threads ciężko pracuje, aby wprowadzić następujący kanał, opcje edycji, przełączanie wielu kont, wyszukiwanie postów, hashtagi, tłumaczenia i obecność w sieci.”

2. Szablony 2.0 Dla kołowrotków

Aktualizacja Instagrama na sierpień

Instagram staje się kreatywny dzięki Szablonom 2.0. Instagram wprowadza nowe szablony do Instagram Reels. Główne funkcje, które zostaną włączone do Instagram Reels obejmują:

 1. Aktualizacja przeglądarki szablonów: Możesz sprawdzić tylko szablony, które są popularne i szablony, które są dla Ciebie zalecane.
 2. Tekst, przejście & Efekty AR: Oprócz wielu klipów i funkcji muzycznych, Instagram dodaje tekst, przejścia i efekty AR.

3. Rozszerzanie subskrypcji

Aktualizacja Instagrama na sierpień

Instagram rozszerza subskrypcje na całym świecie. Czyniąc Instagram atrakcyjnym sposobem zarabiania pieniędzy, platforma ogłosiła, że rozszerza swoją usługę subskrypcji w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Twórca może tworzyć i udostępniać ekskluzywne treści w historiach, postach, rolkach, życiu, kanałach transmisji i najważniejszych wydarzeniach, a twórca może decydować o cenie za ekskluzywne treści. Chociaż funkcja została uruchomiona w zeszłym roku, platforma zapowiada rozszerzenie jej na kilka innych krajów.

Usługa subskrypcji zostanie rozszerzona na kraje europejskie, takie jak Hiszpania, Niemcy, Włochy, Wielka Brytania i Francja. W Ameryce funkcja jest rozszerzana w Meksyku, Kanadzie i Brazylii, w Azji funkcja zostanie rozszerzona w Japonii. Australia również otrzyma płatną usługę subskrypcji dla twórców. Platforma planuje wkrótce uruchomić funkcję, która będzie wkrótce dostępna na całym świecie.

4. Funkcje generowane przez sztuczną inteligencję na Instagramie

Aktualizacja Instagrama na sierpień: Rozszerzenie subskrypcji, nowe funkcje wątków i nie tylko!

Instagram pracuje nad wprowadzeniem różnych funkcji generowanych przez sztuczną inteligencję. Użytkownicy będą mogli korzystać z różnych opcji, takich jak naklejki, komentarze i bezpośrednie wiadomości generowane przez sztuczną inteligencję. Co więcej, agenci czatu wykorzystujący sztuczną inteligencję poprawią komfort użytkowania. Niektóre z niesamowitych funkcji sztucznej inteligencji, które można zobaczyć na platformie-

 1. Etykiety treści generowane przez sztuczną inteligencję.
 2. Bezpośrednie wiadomości generowane przez SI.
 3. Narzędzie do edycji historii oparte na sztucznej inteligencji.
 4. Naklejki generowane przez sztuczną inteligencję.
 5. Komentarze generowane przez sztuczną inteligencję.
 6. Chatboty AI.

Podsumowanie

Instagram jest znana z najnowszych aktualizacji i przyjaznych dla użytkownika funkcji. Co drugi dzień pojawia się nowa aktualizacja z Instagrama. Jeśli jesteś tutaj, aby dowiedzieć się o nowej aktualizacji Instagrama na sierpień i sierpniowej aktualizacji Instagrama, przeczytaj cały artykuł i podziel się nim ze znajomymi.

Aby uzyskać więcej informacji na temat technologii, mediów społecznościowych i gier, odwiedzaj witrynę. W przypadku jakichkolwiek pytań, skomentuj poniżej, a my skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej!

Często zadawane pytania

1. Czym jest Instagram Threads?

Instagram uruchomił nową platformę o nazwie Threads. Wątki to zasadniczo platforma tekstowa. Możesz wysyłać posty o długości do 500 znaków, w tym obrazy, gify i filmy o długości do pięciu minut

2. Jaka jest aktualizacja Instagrama na sierpień 2023 r?

1. Szablony 2.0 dla kołowrotków.
2. Rozszerzenie płatnych subskrypcji.

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka