Jak usunąć aktywność logowania na Instagramie | 11 prostych kroków, aby przejść do trybu incognito

Ciągłe aktualizacje Instagrama sprawiły, że stał się on ulubieńcem użytkowników. Niektórzy użytkownicy mogą mieć ochotę nie otwierać swojej aktywności na Instagramie. Dla nich ważne jest, aby wiedzieć Jak usunąć aktywność logowania na Instagramie. Chociaż proces ten jest łatwy do naśladowania i zrozumienia, przygotowaliśmy przewodnik krok po kroku, aby go ułatwić.

Instagram oferuje wiele funkcji dla swoich użytkowników. Możesz nagrywać, przewijać i przesyłać zdjęcia, filmy i nie tylko. Od momentu uruchomienia w 2010 r. przeszedł długą drogę od bycia tylko aplikacją do udostępniania zdjęć. Teraz ma filtr, naklejki, emotikony i więcej dla swoich użytkowników. Z każdym dniem staje się coraz bardziej otwarty dla swoich użytkowników, aby cieszyć się i korzystać z platformy do łączenia się z ludźmi.

Przejdźmy dalej i dowiedzmy się, jak usunąć aktywność logowania na Instagramie. Mam nadzieję, że spodoba ci się znajomość i korzystanie z tych kroków.

Jak usunąć aktywność logowania na Instagramie?

Jak usunąć aktywność logowania na Instagramie

Instagrammers, wracam z kolejnym hackiem; ten jest najłatwiejszy do naśladowania i zrozumienia. Tak więc, jeśli chcesz uzyskać pożądane wyniki, musisz wykonać każdy krok, jak wspomniano w naszym procesie poniżej. Zacznijmy więc.

1. Uruchomienie Instagram.

2. Przejdź do profil.

3. Kliknij przycisk ikona profilu.

4. Przejdź do trzy linie w prawym rogu ekranu.

5. Przejdź do Funkcja prywatności.

6. Kliknij Ustawienia.

7. Przejdź do Opcje logowania.

8. Przejdź do Aktywność logowania i kliknij trzy kropki.

9. Kliknij na ikonę Opcja wylogowania, następnie ok.

Jak usunąć aktywność logowania na Instagramie

10. Wszystkie Aktywność logowania jest usuwany po raz ostatni.

11. Po Usuwanie wszystkich logowań aktywność, musisz się zalogować Instagram ponownie, aby kontynuować.

Jak usunąć aktywność logowania na Instagramie?

Podsumowanie

Zbliżając się do końca naszego artykułu, mam nadzieję, że pomógł ci on zaspokoić mrowiącą ciekawość i otrzymałeś odpowiedź. Metoda jest stosunkowo prosta. W związku z tym, jeśli masz dalsze pytania dotyczące Instagrama, możesz zasubskrybować naszą stronę internetową i uzyskać wszystkie szczegóły. Zrób to teraz, zanim ktoś inny zrobi to za Ciebie. 

Często zadawane pytania

Jak usunąć aktywność logowania na Instagramie?

Aby usunąć aktywność logowania na Instagramie, musisz przejść do ustawień> aktywność logowania> wyloguj się. To usuwa całą aktywność logowania.

Czy po usunięciu wszystkich danych logowania z Instagrama muszę się ponownie zalogować??

Tak, ponieważ usunąłeś całą aktywność logowania z platformy Instagram, ponownie zalogowałeś się, jeśli chcesz kontynuować korzystanie z platformy. 

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka