Klient TinEye: Wyszukiwanie podobnych obrazów z menu kontekstowego Eksploratora Windows

TinEye jest bardzo popularną i użyteczną wyszukiwarką obrazów z bazą danych zawierającą ponad 2 045 766 648 obrazów. Usługa wyszukuje takie same lub podobne obrazy w sieci, pozwalając użytkownikom na przesłanie obrazu do TinEye, aby dowiedzieć się, skąd on pochodzi, jak jest używany, czy istnieją zmodyfikowane lub nieoznaczone znakiem wodnym wersje obrazu, lub aby znaleźć wersje w wyższej rozdzielczości. TinEye wykorzystuje technologię identyfikacji obrazu, a nie słowa kluczowe, metadane lub znaki wodne, aby wykonać to niesamowite zadanie.

Aby skorzystać z TinEye, należy przesłać obraz lub wpisać adres obrazu za pomocą interfejsu WWW, aby wyszukać podobne obrazy. Na szczęście znaleźliśmy przydatnego klienta TinEye dla Windows, który dodaje TinEye do menu kontekstowego plików graficznych i ułatwia zadanie.

TinEye_windows-context-menu

Klient TinEye jest nieoficjalnym rozszerzeniem dla systemu Windows, które pozwala na wyszukiwanie podobnych obrazów na TinEye bezpośrednio z menu kontekstowego Eksploratora Windows. Jest to proste i eleganckie narzędzie, możesz użyć aplikacji klienckiej TinEye, aby wybrać plik obrazu z folderu lub wkleić obraz skopiowany do schowka.

Klient TinEye

Obsługuje integrację z powłoką, co oznacza, że możesz po prostu kliknąć prawym przyciskiem myszy na obraz na komputerze, który automatycznie przesyła się do TinEye i pokazuje odpowiednie wyniki w przeglądarce. Istnieje możliwość włączenia/wyłączenia opcji TinEye jednym kliknięciem w menu kontekstowym. Narzędzie pozwala również na ustawienie domyślnej kolejności sortowania dla wynikowych obrazów.

Pobierz klienta TinEye    przez [Geekissimo]

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka