Kup oryginalne produkty Kaspersky Online w Indiach w niskich cenach [Kaspersky Antivirus 2013 @ Rs. 260]

Produkty firmy Kaspersky są z pewnością najlepsze, oferują zaawansowaną i wysokiej jakości ochronę systemu przed atakami wirusów, trojanów, złośliwego oprogramowania, cyberprzestępców itp. Najpopularniejsze programy Kaspersky Anti-virus i Kaspersky Internet Security zawsze były moimi ulubionymi i zdecydowanie polecam używanie jednego z nich, jeśli poważnie dbasz o bezpieczeństwo swojego komputera, w tym swoich prywatnych i ważnych danych.

kaspersky_2012

Najnowsza wersja 2012 produktów bezpieczeństwa Kaspersky została niedawno wprowadzona na rynek i jest już dostępna w Indiach. Możesz rozważyć zakup Kaspersky, ponieważ jest szybki, bardzo wydajny, oferuje zwiększoną ochronę, często aktualizuje definicje wirusów, zużywa mniej zasobów systemowych, co nie spowalnia komputera i działa bezgłośnie w tle.

Kup oryginalny Kaspersky online w Indiach –

Kaspersky Lab (Indie) sprzedaje roczną licencję na 1 komputer Kaspersky Anti-Virus 2012 w cenie 39$.95 podczas gdy roczna licencja na 1 komputer Kaspersky Internet Security 2012 jest sprzedawana za 59 USD.95. To przelicza się na rs. 1800 zł i rs. odpowiednio 2700 w walucie indyjskiej. Jednak dokładnie te same produkty są sprzedawane po bardzo niskich cenach przez kilka sklepów internetowych w Indiach. (1 Rok 1 PC KAV 2012 za Rs. 251 i KIS 2012 za Rs. 475 tylko.)

Dlatego zamiast tego możesz kupić Kaspersky’ego w tych sklepach i zaoszczędzić sporo pieniędzy! Należy jednak sprawdzić autentyczność produktu i nie dać się nabrać niektórym sprzedawcom, którzy po zakupie podają kod aktywacyjny. To dlatego, że zazwyczaj podają nielegalny klucz licencyjny, który po pewnym czasie zostaje zablokowany lub trafia na czarną listę.

Flipkart, jeden z popularnych i renomowanych indyjskich sklepów internetowych, sprzedaje produkty Kaspersky po bardzo niskich i rozsądnych cenach. Ich produkty są w 100% oryginalne i są dostarczane w pudełkach, a następnie z DARMOWĄ dostawą do domu. Sprawdź ceny poniżej:

  • Kaspersky Anti-Virus 2013 (1 PC, 1 rok) @ Rs. 260
  • Kaspersky Anti-Virus 2013 (3 PC 1 rok) @ Rs. 579
  • Kaspersky Internet Security 2013 (1 PC, 1 rok) @ Rs. 499
  • Kaspersky Internet Security 2013 (3 PC, 1 rok) @ Rs. 949

Odwiedź tutaj aby szybko porównać KAV 2012, KIS 2012 i Kaspersky PURE.

Możesz zainstalować 30-dniową, w pełni funkcjonalną wersję próbną, aby wypróbować to oprogramowanie przed zakupem. Są one bardzo przystępne cenowo i naprawdę warte wydanych pieniędzy.

Daj nam znać, jakiego programu zabezpieczającego używasz do ochrony swojego komputera?

Jak oceniasz artykuł?
Biblioteka